1:1
3:1
- : -

SSK Future Barrandov - FbŠ Bohemians B 5:9
6. Filip Šíma, 23. Karel Šteker, 36. Martin Ryneš, 38. Ondřej Hněvkovský, 43. Martin Ryneš - 1. Jakub Šárka, 6. Jakub Šárka, 7. Kryštof Blažej, 7. Jakub Šárka, 11. Jakub Šárka, 12. Jakub Šárka, 13. Petr Hromádko, 17. Kryštof Blažej, 31. Jakub Šárka; rozhodčí: Lukáš Grundler - Jakub Matějka; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 3; zásahy brankářů: Ondřej Horňák ? - Petr Schmitt ?; po třetinách: 1:7, 1:1, 3:1;
45:00
42:17
Branku družstva SSK Future Barrandov vstřelil #27 Martin Ryneš bez asistence (5:9).
37:18
Branku družstva SSK Future Barrandov vstřelil #13 Ondřej Hněvkovský, asistoval #89 Jan Hněvkovský (4:9).
35:34
Branku družstva SSK Future Barrandov vstřelil #27 Martin Ryneš, asistoval #47 Karel Šteker (3:9).
32:41
Vyloučen hráč #13 Ondřej Hněvkovský družstva SSK Future Barrandov na 2 minuty za hrubost.
32:41
Vyloučen hráč #4 Petr Červenka družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za nesportovní chování.
30:35
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #5 Jakub Šárka bez asistence (2:9).
30:00
30:00
22:30
Branku družstva SSK Future Barrandov vstřelil #47 Karel Šteker, asistoval #27 Martin Ryneš (2:8).
16:06
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #71 Kryštof Blažej, asistoval #7 Tomáš Vostřel (1:8).
15:00
15:00
12:15
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #12 Petr Hromádko, asistoval #22 Vojtěch Bagin (1:7).
11:50
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #5 Jakub Šárka, asistoval #12 Petr Hromádko (1:6).
10:11
09:27
Vyloučen hráč #18 Jan Cvrček družstva SSK Future Barrandov na 2 minuty za sekání.
06:30
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #5 Jakub Šárka, asistoval #22 Vojtěch Bagin (1:4).
06:00
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #71 Kryštof Blažej bez asistence (1:3).
05:30
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #5 Jakub Šárka, asistoval #15 Michal Křenek (1:2).
05:14
Branku družstva SSK Future Barrandov vstřelil #14 Filip Šíma, asistoval #18 Jan Cvrček (1:1).
00:36
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #5 Jakub Šárka, asistoval #14 Ondřej Erben (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Grundler a Jakub Matějka.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians B: brankář: Petr Schmitt; hráči v poli: Jakub Šárka, Ondřej Plecháč, Ondřej Erben, Petr Červenka, Vojtěch Bagin