2:1
2:0
- : -

FBK Fat Pipe Vosy Praha - FbŠ Bohemians B 4:1
19. Vojtěch Majer, 20. Jakub Kovanda, 29. Ondřej Šplíchal, 34. Ondřej Trupl - 16. Tobiáš Svačina; rozhodčí: Jindřich Kratochvíl - Christian-Marcel Kušnirák; vyloučení: 1 + Jakub Tater 5:5; využití: 1:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Štěpán Pokorný ? - Vojtěch Knobloch ?, Matyáš Leszkoven ?; po třetinách: 0:0, 2:1, 2:0;
36:00
Střely ve 3. části: 10:6
36:00
35:52
Vyloučen hráč #7 Jakub Tater družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha na 5 minut za hrubost.
33:50
Vyloučen hráč #7 Jakub Tater družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha na 2 minuty za hrubost.
33:35
Střídání brankáře. Nový brankář #1 Matyáš Leszkoven družstva FbŠ Bohemians B
33:30
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil #30 Ondřej Trupl, asistoval #28 Vojtěch Majer (4:1).
32:15
Skóre neodpovídá chodu zápasu...
28:50
Střídačka bohemky se leskne
28:30
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil #69 Ondřej Šplíchal, asistoval #1 Štěpán Pokorný (3:1).
24:34
Vyloučen hráč #36 Matouš Michalko družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za sekání.
24:00
24:00
Střely ve 2. části: 5:9
24:00
19:35
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil #98 Jakub Kovanda, asistoval #28 Vojtěch Majer (2:1).
19:30
Vyloučen hráč #91 Tobiáš Smejkal družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za hrubost.
19:19
18:30
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil #28 Vojtěch Majer, asistoval #12 Antonín Hojný (1:1).
15:00
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #23 Tobiáš Svačina, asistoval #91 Tobiáš Smejkal (0:1).
15:00
Hráč Svačina s číslem 23 trefil neskutešnou ránu do sítě... ( pořadatelé museli zkontrolovat síť)
12:00
12:00
Střely v 1. části: 3:5
12:00
09:44
Vyloučen hráč #19 Vojtěch Drahota družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za hrubost.
05:52
Vyloučen hráč #80 Jan Ješetický družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za hrubost.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jindřich Kratochvíl a Christian-Marcel Kušnirák.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians B: brankář: Vojtěch Knobloch; hráči v poli: Vojtěch Porazil, Roman Černý, Tobiáš Smejkal, Jakub Gavenda, Štěpán Pacal
00:00
Line-up domácích FBK Fat Pipe Vosy Praha: brankář: Štěpán Pokorný; hráči v poli: Jakub Štamberg, Václav Hojný, Jakub Tater, Ondřej Trupl, Ondřej Šplíchal