0:0
1:0
- : -

Horní Počernice Orka B - Panthers Praha C 4:0
6. Marek Satran, 8. Milan Soukup, 10. Milan Soukup, 36. Milan Soukup; rozhodčí: Patrik Trejbal - Vojtěch Kos; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vojtěch Žáček ? - Tomáš Brabec ?; po třetinách: 3:0, 0:0, 1:0;
36:00
Střely ve 3. části: 8:9
36:00
35:15
Branku družstva Horní Počernice Orka B vstřelil #55 Milan Soukup bez asistence (4:0).
22:24
Vyloučen hráč #11 Marek Satran družstva Horní Počernice Orka B na 2 minuty za bránění ve hře.
14:31
Vyloučen hráč #41 Jonáš Dlouhý družstva Panthers Praha C na 2 minuty za blokování hokejky.
12:00
12:00
Střely v 1. části: 14:4
12:00
09:06
Branku družstva Horní Počernice Orka B vstřelil #55 Milan Soukup, asistoval #81 Šimon Mestek (3:0).
07:48
Branku družstva Horní Počernice Orka B vstřelil #55 Milan Soukup, asistoval #69 Václav Třešňák (2:0).
05:08
Branku družstva Horní Počernice Orka B vstřelil #11 Marek Satran, asistoval #97 Matyáš Veber (1:0).
03:52
Vyloučen hráč #50 Jakub Vycpálek družstva Panthers Praha C na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Trejbal a Vojtěch Kos.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha C: brankář: Tomáš Brabec; hráči v poli: Michal Ladra, Matyáš Klinka Canales, Jakub Černík, Matěj Jurníček, Radek Tomšovský