0:2
0:3
- : -

Panthers Praha C - FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové 2:7
2. Matěj Jurníček, 10. Matyáš Klinka Canales - 3. Matěj Škramovský, 12. Václav Klepal, 16. Aleš Hlavička, 23. Aleš Hlavička, 30. Václav Klepal, 33. Petr Novák, 36. Aleš Hlavička; rozhodčí: Patrik Trejbal - Vojtěch Kos; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 7; zásahy brankářů: Tomáš Brabec ? - Kryštof Kamarýt ?; po třetinách: 2:2, 0:2, 0:3;
36:00
35:48
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil #66 Aleš Hlavička, asistoval #8 Matěj Škramovský (2:7).
35:48
Na 99% tu máme poslední gól zápasu. Kolín si pojišťuje vítězství a nejméně 3 body si z Prahy dnes odveze.
34:42
Timeout Panthers Praha C
32:59
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil #77 Petr Novák, asistoval #66 Aleš Hlavička (2:6).
32:59
Co se na hřišti děje, to mi opravdu vrtá hlavou. Ve vlastní přesilovce se dostali kolínští do protiútoku 2 na 0 a nakonec tedy přesilovku proměňují.
31:20
Vyloučen hráč #41 Jonáš Dlouhý družstva Panthers Praha C na 2 minuty za sekání.
31:20
Vylučovat se bude i na druhé straně, 2 minuty si na trestné pobyde hráč s číslem 41 za sekání.
29:48
Timeout FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové
29:48
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil #21 Václav Klepal bez asistence (2:5).
29:48
Krásnou střelou na vzdálenější tyč upravuje skóre Klepal.
26:54
Trestné střílení družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové neproměnil #21 Václav Klepal.
26:54
Trestné střílení góla nepřineslo. Golman si kličku pohlídal.
25:30
Míček v režii Panterů. V jejich rozehrávce se ale objevují nepřesnosti.
24:01
Začala nám poslední třetina tohoto zápasu, Panteři mají co dohánět. Úvodní buly ale vyhrávají Pitbullové.
24:00
24:00
23:17
Po chybě domácích v rozehrávce se dostal ke střele kolínský hráč číslo 8. Bránu ale netrefil.
22:11
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil #66 Aleš Hlavička, asistoval #77 Petr Novák (2:4).
22:11
Chytrá hlavička Aleše Hlavičky našla skulinku v obraně domácích a po samostatném úniků vstřílí gól.
21:45
Střely lítají všudemožně, jen ne do brány.
18:51
Hosté hrají v plném počtu.
18:20
Velká šance Pitbullů v oslabení gólem nekončí.
17:30
Přesilovka zatím bez větší šance Panterů.
16:51
Vyloučen hráč #66 Aleš Hlavička družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
16:51
A máme tady první vyloučení utkání, na trestnou si sedl kolínský plejer s číslem 66. 2 minutový trest za nedovolenou vzdálenost.
15:07
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil #66 Aleš Hlavička bez asistence (2:3).
15:07
Samostatný únik již brankař nepolapil - 3:2 pro Kolínské.
13:30
Nadějná akce Kolína zakončena střelou z první neskončila v brance, nýbrž za mantinelem.
12:00
12:00
11:17
11:17
Klepal zaklepal na branku Panterů, znervózněný golman jeho střelu nedokázal polapit a skóre je tak opět nerozohodné - 2:2.
09:48
Branku družstva Panthers Praha C vstřelil #63 Matyáš Klinka Canales, asistoval #99 Tadeáš Šátek (2:1).
09:48
Po rozehrávce z rohu se míček dostal až k osamocenému útočníkovi Panterů (číslo 63), který se z hranice velkého brankoviště nemýlil.
07:50
Teď šli Panteři 2 na 1, ale objevila se chyba v komunikaci a gól z toho nebyl.
07:03
Krásný zákrok brankáře Kolína proti střele, která mířila směr horní část brány
06:30
Golman Kolína polapil nadějnou střelu z dálky.
04:20
Na hráčích je ještě vidět ranní ospalost. Rána jsou vždycky těžká.
03:30
Hra je poměrně nahoru dolu, více na míčku jsou ale Panteři
02:01
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil #8 Matěj Škramovský, asistoval #66 Aleš Hlavička (1:1).
02:01
Kolín rychle odpovídá na úvodní branku Panterů.
01:38
Branku družstva Panthers Praha C vstřelil #33 Matěj Jurníček, asistoval #25 Michal Ladra (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Trejbal a Vojtěch Kos.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové:
00:00
Line-up domácích Panthers Praha C: brankář: Tomáš Brabec; hráči v poli: Michal Ladra, Matěj Jurníček, Jakub Vycpálek, Matyáš Klinka Canales, Jakub Černík
00:00
Krásný dobrý den z pražské EXE Sport Areny, dnes vám zprostředkujeme zápas mezi Pantery z pražských Radlic a Pitbully z Kolína. Tento souboj šelem začíná v 8:00.