2:1
2:3
- : -

ACEMA Sparta Praha RED - Předvýběr.CZ Florbal MB White 4:4
3. Tomáš Smetana, 10. Petr Holeček, 14. Adam Bareš, 21. Radek Hloušek - 12. Denis Josef Horák, 17. Jáchym Ondráček, 18. Lukáš Umáčený, 24. Marek Dlask; rozhodčí: Alexander McIntosh - Antonín Pavlíček; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Josef Krejča ? - Josef Lochman ?; po třetinách: 2:1, 2:3;
26:00
23:55
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #21 Marek Dlask, asistoval #88 Jáchym Ondráček (4:4).
23:23
Timeout ACEMA Sparta Praha RED
20:03
Branku družstva ACEMA Sparta Praha RED vstřelil #12 Radek Hloušek bez asistence (4:3).
19:24
Vyloučen hráč #91 Marek Rősler družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White na 2 minuty za sekání.
18:42
Vyloučen hráč #16 Adam Bareš družstva ACEMA Sparta Praha RED na 2 minuty za nedovolené vrážení.
17:45
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #34 Lukáš Umáčený, asistoval #22 Jiří Stránský (3:3).
16:16
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #88 Jáchym Ondráček bez asistence (3:2).
13:45
Branku družstva ACEMA Sparta Praha RED vstřelil #16 Adam Bareš, asistoval #63 Vojtěch Starý (3:1).
13:00
13:00
11:01
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #13 Denis Josef Horák, asistoval #91 Marek Rősler (2:1).
09:20
Branku družstva ACEMA Sparta Praha RED vstřelil #36 Petr Holeček, asistoval #12 Radek Hloušek (2:0).
08:24
Vyloučen hráč #97 Simon Menke družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White na 2 minuty za sekání.
02:28
Branku družstva ACEMA Sparta Praha RED vstřelil #45 Tomáš Smetana, asistoval #82 Lukáš Přerovský (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Alexander McIntosh a Antonín Pavlíček.
00:00
00:00
Line-up hostů Předvýběr.CZ Florbal MB White: brankář: Josef Lochman; hráči v poli: Štěpán Michalec, Jáchym Ondráček, Marek Dlask, Denis Josef Horák, Marek Rősler