2:3
1:1
- : -

Předvýběr.CZ Florbal MB Black - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 3:4
3. Jan Michalec, 4. Ondřej Krouský, 19. Matěj Miclík - 9. Jakub Hrnčíř, 10. Vincent Procházka, 12. Vincent Procházka, 18. Jindřich Lego; rozhodčí: Štěpán Weber - Martin Preclík; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jiří Procházka 3 - Matěj Pašek 14; po třetinách: 2:3, 1:1;
26:00
Střely ve 2. části: 11:3
26:00
24:24
Timeout Předvýběr.CZ Florbal MB Black
18:20
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #3 Matěj Miclík, asistoval #71 Jiří Miler (3:4).
17:13
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #33 Jindřich Lego, asistoval #18 Vincent Procházka (2:4).
16:25
Vyloučen hráč #39 Zdeněk Ploch družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za vysoká hokejka.
13:00
13:00
Střely v 1. části: 6:4
13:00
11:05
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #18 Vincent Procházka z trestného střílení (2:3).
09:31
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #18 Vincent Procházka, asistoval #33 Jindřich Lego (2:2).
08:38
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #10 Jakub Hrnčíř, asistoval #21 Tomáš Exner (2:1).
03:18
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #56 Ondřej Krouský, asistoval #57 Matěj Boček (2:0).
02:53
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #77 Jan Michalec, asistoval #95 Tobiáš Vaněk (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Štěpán Weber a Martin Preclík.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV:
00:00
Line-up domácích Předvýběr.CZ Florbal MB Black: brankář: Jiří Procházka; hráči v poli: Martin Hlušička, Tobiáš Vaněk, Petr Špaček, Adam Staněk, Jan Michalec