0:3
2:0
- : -

FbŠ Bohemians - FBC Česká Lípa 3:5
8. Marie Čápová, 26. Tereza Spoustová, 26. Ella Guryčová - 3. Lucie Švajcrová, 7. Lucie Švajcrová, 15. Štěpánka Haklová, 22. Lucie Švajcrová, 24. Štěpánka Haklová; rozhodčí: Vojtěch Beránek - Jan Dlouhý; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 106; zásahy brankářů: Tereza Kučerová 12 - Viktorie Ševrová 15; po třetinách: 1:2, 0:3, 2:0;
Komentář domácích Krbec Kryštof (Trenér):
Obě utkání velmi vyhrocené a plné emocí jak na hřišti, tak v hledišti. V druhém utkání nám haprovala koncovka a dokázali jsme se rozstřílet až ve třetí třetině, kdy jsme během dvou střídání dali dva slepené góly a otočili tím vývoj dvouutkání na našáí stranu. Soupeř předvedl velmi srdnatý výkon, proto jim patří obrovské poděkování a jsme rádi, že nás dnešní klání posune jak florbalově tak psychicky.
Chci poděkovat ještě divákům, kteří vytvořili fantastickou kulisu. Jsme rádi za postup a těšíme se na další těžké zápasy na MČR.
Komentář hostů Legner Vojtěch (Trenér):
Druhé utkání začalo ve vysokém tempu. Oba týmy věděli co od soupeře čekat a jak reagovat. Po menších změnách v sestavě se nám hrálo o to lépe a holky zvládaly utkání velice dobře. Přibylo šancí, přibylo gólů. Bohužel jsme v úvodu třetí třetiny dostali několik rychlých gólů, což nás dostalo pod tlak. I přes další šance jsme utkání nedotáhli do vítězného konce.
Před našima holkama oporavdu klobouk dolů! Děkujeme skvělým fanouškům, protože byly opravdu šestý hráč. Gratulujeme soupeři k postupu.
36:00
Střely ve 3. části: 4:6
36:00
35:32
Timeout FbŠ Bohemians
35:31
Dvacet centimetrů dělilo Danielu Jandačovou od vyrovnání série.
34:28
Domácí jdou zkusit své štěstí v šesti hráčkách v poli.
34:24
Timeout FBC Česká Lípa
33:22
Švajcrová ve skvělé příležitosti trefuje jen gólmanku Kučerovou.
31:23
Čápová v souboji s Hanzlíkovou, nakonec volí zásek a návrat do obrany.
25:34
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #99 Ella Guryčová bez asistence (3:5).
25:34
Bohemians obrací stav série přesnou střelou pod břevno.
(Celkový stav série: 7:8.)
25:06
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #34 Tereza Spoustová, asistoval #35 Marie Tomandlová (2:5).
25:06
Spoustová se dostala ke střele a zakončila za záda Ševrové, která s přesným pokusem nemohla nic udělat.
(Celkový stav série: 7:7.)

24:22
Ve druhé části zabraly českolipské hráčky a otočily kormidlem, do závěru utkání tak nastupují s větším klidem na florbalkách. Bohemians oproti tomu ztrácí na vítězství jednu branku a tak budou muset přidat.
24:00
24:00
Střely ve 2. části: 8:5
24:00
23:02
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #25 Štěpánka Haklová, asistoval #44 Lucie Švajcrová (1:5).
22:56
Domácí přebírají otěže! V sérii teď vedou 7:6. Lucii Švajcrové snad po dnešku postaví před halou sochu.
(Celkový stav série: 7:6.)
21:42
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #44 Lucie Švajcrová, asistoval #25 Štěpánka Haklová (1:4).
21:42
Česká Lípa vyrovnává sérii! Lucie Švajcrová dnes hraje svůj zápas!
(Celkový stav série: 6:6.)
20:47
Dva metry teď chyběly Švajcrové k ideálnímu střeleckému úhlu… Trojblok obránkyň se jí nepodařilo prostřelit.
18:58
Dobrý obranný zákrok Seifrtové.
14:26
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #25 Štěpánka Haklová, asistoval #64 Kateřina Hanzlíková (1:3).
14:26
Česká Lípa opět snižuje! I u tohoto gólu si zápis připíše Hanzlíková, když poslala přihrávku Haklové. Českolipská kapitánka trefila volné místo vedle ruky Kučerové přesně a upravuje tak stav na 3:1.
(Celkový stav série: 5:6.)
13:36
Švajcrová si naběhla mezi dvě hráčky Bohemians, které ji ale dokázaly v úniku zastavit.
13:12
Ciblová z levého křídla netrefuje zařízení.
12:00
12:00
První třetina se odehrála ve značně bojovném duchu, českolipské hráčky ztrácí v celkovém poměru dnešního dvojzápasu dvě branky. Bohemians do druhého utkání nastupují v klidnějším tempu, ale musí se bránit velkému tlaku domácích.
12:00
Střely v 1. části: 6:6
12:00
11:46
Do konce první třetiny zbývá čtrnáct vteřin, českolipské hráčky vyráží do útoku.
09:49
První pokus Bohemians zblokovala nejprve Haklová, dorážku už s přehledem pokryla Ševrová.
08:40
Mazurová ze středu hřiště dobře našla hvězdu dnešního utkání, Lucii Švajcrovou, ta to s přihrávkou zpět myslela dobře, v cestě ale stála čepel obránkyně.
07:19
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #10 Marie Čápová bez asistence (1:2).
07:19
Čápová dostala prudkou přihrávku až za českolipskou obranu a Ševrová neměla moc možností, co s její střelou pod břevno udělat.
(Celkový stav série: 4:6.)

06:48
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #44 Lucie Švajcrová, asistoval #64 Kateřina Hanzlíková (0:2).
06:48
Česká Lípa snižuje! Stejně jako u první branky předcházela gólové střele přihrávka Hanzlíkové a Švajcrová již podruhé překonává Kučerovou.
(Celkový stav série: 4:5.)
04:45
Trestné střílení družstva FBC Česká Lípa neproměnil #25 Štěpánka Haklová.
04:45
Rozhodčí nařídili trestné střílení pro postavení v malém brankovišti, úlohy se zhostila Štěpánka Haklová, snažila se gólmanku Bohemians rozhýbat, nakonec zvolila střelu do levé části brány. Tereza Kučerová byla ale ve svém přesunu rychlejší a tak se skóre nemění.
02:54
02:54
Česká Lípa otevírá skóre! Kateřina Hanzlíková rozehrála volný úder, našla volnou Lucii Švajcrovou a ta prostřelila Kučerovou.
(Celkový stav série: 3:5.)
01:23
V úvodních vteřinách zápasu zatím dopředu postupují Bohemians, českolipská gólmanka už musela zasahovat.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vojtěch Beránek a Jan Dlouhý.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa: brankář: Viktorie Ševrová; hráči v poli: Natálie Seifrtová, Daniela Jandačová, Adéla Měchurová, Kateřina Hanzlíková, Blažena Menšíková
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Tereza Kučerová; hráči v poli: Štěpánka Kubánková, Ella Guryčová, Lucie Vodičková, Marie Čápová, Lucie Čermáková
00:00
Úvodní utkání dnešního dvojzápasu dopadlo lépe pro Bohemians, do druhého zápasu mohou nastupovat s větším klidem a náskokem tří branek. Domácím tři branky unikají a tak je jasné, že pro postup budou chtít udělat všechno. Utkání začne v 18:30.