3:2
0:4
- : -

Torpedo Havířov - 1. SC TEMPISH Vítkovice 4:9
15. Samuel Řezáč, 22. Matěj Pezda, 24. Vojtěch Mrowiec, 29. Matěj Pezda - 3. Ondřej Jankovský, 6. Matěj Šmerda, 7. Jan Bura, 20. Nikolas Vizváry, 25. Jan Bura, 37. Filip Novotný, 38. Lukáš Fukala, 40. Ondřej Jankovský, 45. Ondřej Jankovský; rozhodčí: Adam Kiovský - Lukáš Vaněk; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; diváků: 101; zásahy brankářů: Vojtěch Kolkop 20 - Ondřej Glogar 19; po třetinách: 1:3, 3:2, 0:4;
Komentář domácích Pěgřimek Lukáš (Trenér):
Dneska jsme odehráli 2 velice těžké zápasy. Byť výsledky vypadají jednoznačně, tak jsem na kluky hrdý jakým způsobem zápasy odehráli. Celý týden nás kosila marodka, pořádně jsme společně neodtrénovali. Přesto v sobě kluci našli velký morál a byli Vítkovicím důstojným soupeřem. Za celou sezónu jsme se toho hodně naučili, převážnou část odehráli v A-koši a posunuli se zase o krok dál. Jsou věci, které člověk na výsledkové tabuli nenajde ale pro nás mají mnohem větší hodnotu. Vítkovice byly lepší a dneska nás zcela zaslouženě porazily. Děkuji divákům za skvělou atmosféru a rodičům za jejich podporu. Děkuji soupeři za zápas a přeji hodně štěstí v boji o titul. ThvSrdci
Komentář hostů Komačka Václav (Trenér):
Výsledkově jsme zápasy zvládli, nicméně od spokojenosti máme ještě daleko. Máme 2 týdny se připravit na MČR.
45:00
Střely ve 3. části: 9:8
45:00
44:03
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #30 Ondřej Jankovský bez asistence (4:9).
40:35
Vyloučen hráč #33 Jakub Rohel družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za bránění ve hře.
39:16
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #30 Ondřej Jankovský, asistoval #8 David Slončík (4:8).
37:48
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #14 Lukáš Fukala, asistoval #13 Filip Szemla (4:7).
36:49
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #15 Filip Novotný, asistoval #8 David Slončík (4:6).
36:22
Vyloučen hráč #11 Samuel Řezáč družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za bránění ve hře.
34:10
Vyloučen hráč #8 David Slončík družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hra rukou.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 11:8
30:00
28:32
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #19 Matěj Pezda bez asistence (4:5).
27:15
Vyloučen hráč #14 Ondřej Martinček družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
24:16
Timeout Torpedo Havířov
24:12
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #20 Jan Bura, asistoval #42 Matěj Gabriel (3:5).
23:33
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #55 Vojtěch Mrowiec, asistoval #11 Samuel Řezáč (3:4).
21:52
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #19 Matěj Pezda, asistoval #25 Patrik Tichý (2:4).
19:30
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #91 Nikolas Vizváry, asistoval #30 Ondřej Jankovský (1:4).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 9:7
15:00
14:26
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #11 Samuel Řezáč, asistoval #13 David Křižák (1:3).
13:48
Vyloučen hráč #7 Erik Tomaško družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za špatné střídání.
10:05
Trestné střílení družstva Torpedo Havířov neproměnil #19 Matěj Pezda.
06:16
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #20 Jan Bura, asistoval #14 Lukáš Fukala (0:3).
05:07
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #17 Matěj Šmerda, asistoval #14 Lukáš Fukala (0:2).
02:02
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #30 Ondřej Jankovský, asistoval #91 Nikolas Vizváry (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Adam Kiovský a Lukáš Vaněk.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Ondřej Glogar; hráči v poli: Jan Bura, Jan Drozd, Lukáš Fukala, David Slončík, Filip Novotný
00:00
Line-up domácích Torpedo Havířov: brankář: Vojtěch Kolkop; hráči v poli: Tobiáš Zipser, Samuel Řezáč, Matěj Pezda, David Křižák, Tomasz Grycz