1:0
0:1
- : -

1. SC TEMPISH Vítkovice - TJ Znojmo LAUFEN CZ 6:2
5. Klaudie Pekárková, 9. Tereza Matýsková, 10. Karolína Šimková, 11. Adéla Částečková, 12. Nela Kubalčíková, 23. Natálie Jedličková - 9. Tereza Játiová, 29. Bára Brančová; rozhodčí: Radek Vybíhal - Jiří Večerek; vyloučení: 0:2; využití: 2:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Jana Kolářová ? - Julie Procházková ?; po třetinách: 5:1, 1:0, 0:1;
36:00
Střely ve 3. části: 13:1
36:00
28:17
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #10 Bára Brančová, asistoval #3 Tereza Játiová (6:2).
24:00
24:00
Střely ve 2. části: 8:1
24:00
22:42
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #28 Natálie Jedličková, asistoval #22 Klaudie Pekárková (6:1).
12:00
12:00
Střely v 1. části: 12:4
12:00
11:57
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #96 Nela Kubalčíková, asistoval #17 Tereza Smetanová (5:1).
11:44
Vyloučen hráč #3 Tereza Játiová družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání.
10:17
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #33 Adéla Částečková, asistoval #20 Nela Sikorová (4:1).
09:56
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #14 Karolína Šimková, asistoval #23 Hana Hlavičková (3:1).
08:41
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #3 Tereza Játiová, asistoval #10 Bára Brančová (2:1).
08:07
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #18 Tereza Matýsková, asistoval #78 Adéla Mozdřenová (2:0).
06:56
Vyloučen hráč #3 Tereza Játiová družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za špatné střídání.
04:35
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #22 Klaudie Pekárková, asistoval #28 Natálie Jedličková (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Vybíhal a Jiří Večerek.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Znojmo LAUFEN CZ:
00:00
Line-up domácích 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Jana Kolářová; hráči v poli: Hana Hlavičková, Adéla Mozdřenová, Nela Kubalčíková, Tereza Matýsková, Karolína Šimková