1:0
- : -
- : -

FbC Strakonice - FBC Štíři Č. Budějovice zelení 5:1
2. Alexandr Nedopil, 6. Adam Šperlín, 6. Matouš Důra, 9. Jan Janda, 13. Vítek Mikeš - 8. David Kříha; rozhodčí: Lukáš Teska - Tomáš Čekan; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; zásahy brankářů: Šimon Fric ? - Vojtěch Novotný ?; po třetinách: 4:1, 1:0, -:-;
14:55
Vyloučen hráč #58 Matouš Důra družstva FbC Strakonice na 2 minuty za špatné střídání.
13:14
Vyloučen hráč #8 Adam Šperlín družstva FbC Strakonice na 2 minuty za sekání.
12:58
Vyloučen hráč #80 Jan Kožnar družstva FBC Štíři Č. Budějovice zelení na 2 minuty za sekání.
12:28
Branku družstva FbC Strakonice vstřelil #7 Vítek Mikeš, asistoval #5 Václav Kotrc (5:1).
11:01
Vyloučen hráč #93 Jan Kouba družstva FBC Štíři Č. Budějovice zelení na 2 minuty za sekání.
10:00
10:00
08:29
Branku družstva FbC Strakonice vstřelil #23 Jan Janda, asistoval #8 Adam Šperlín (4:1).
07:54
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice zelení vstřelil #12 David Kříha, asistoval #27 Martin Stindl (3:1).
07:22
Vyloučen hráč #23 Jan Janda družstva FbC Strakonice na 2 minuty za vražení zády.
05:34
Branku družstva FbC Strakonice vstřelil #58 Matouš Důra, asistoval #7 Vítek Mikeš (3:0).
05:06
Branku družstva FbC Strakonice vstřelil #8 Adam Šperlín, asistoval #39 Jan Novotný (2:0).
01:31
Branku družstva FbC Strakonice vstřelil #11 Alexandr Nedopil bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Teska a Tomáš Čekan.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice zelení: brankář: Vojtěch Novotný; hráči v poli: Adam Buzek, Daniel Nosek, Jan Kouba, Martin Vašíček, Šimon Josef Švéda
00:00
Line-up domácích FbC Strakonice: brankář: Šimon Fric; hráči v poli: Adam Kamel, Vítek Mikeš, Alexandr Nedopil, Václav Kotrc, Matouš Důra