0:1
0:1
- : -

Z.F.K. Petrovice - FbC Coyotes Jablunkov 0:5
2. Václav Bolek, 8. Šimon Spratek, 10. Matouš Fojcik, 14. Adam Sikora, 34. Viktor Mucha; rozhodčí: Roman Sasín - Martin Ručka; vyloučení: 3:4; využití: 0:1; zásahy brankářů: Dominik Škuta ? - Kryštof Friedel ?; po třetinách: 0:3, 0:1, 0:1;
36:00
33:30
Vyloučen hráč #27 Michal Bártek družstva FbC Coyotes Jablunkov na 2 minuty za hrubost.
33:12
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil #13 Viktor Mucha, asistoval #21 Adam Sikora (0:5).
31:38
Vyloučen hráč #8 Šimon Spratek družstva FbC Coyotes Jablunkov na 2 minuty za sekání.
24:00
24:00
22:40
Vyloučen hráč #10 Petr Krišťak družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za hrubost.
21:50
Vyloučen hráč #68 Matouš Fojcik družstva FbC Coyotes Jablunkov na 2 minuty za špatné střídání.
19:28
Vyloučen hráč #10 Petr Krišťak družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za sekání.
17:45
Vyloučen hráč #10 Dominik Sikora družstva FbC Coyotes Jablunkov na 2 minuty za sekání.
13:58
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil #21 Adam Sikora, asistoval #13 Viktor Mucha (0:4).
12:34
Vyloučen hráč #3 Jan Pátra družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
09:43
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil #68 Matouš Fojcik bez asistence (0:3).
07:34
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil #8 Šimon Spratek, asistoval #68 Matouš Fojcik (0:2).
01:10
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil #25 Václav Bolek bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Roman Sasín a Martin Ručka.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Coyotes Jablunkov:
00:00
Line-up domácích Z.F.K. Petrovice: brankář: Dominik Škuta; hráči v poli: Jan Pátra, Robin Škuta, David Mácha, Petr Krišťak, Štěpán Mácha