0:1
0:0
1:0

Předvýběr.CZ Florbal MB - Tatran Střešovice 2:1p
14. Matěj Pěnička, 63. Daniel Šebek - 40. David Šimek; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 10865; zásahy brankářů: Lukáš Bauer 16 - Lukáš Kříž 13; po třetinách: 1:0, 0:1, 0:0, 1:0;
70:00
Střely v prodloužení: 1:0
62:05
62:05
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #3 Daniel Šebek, asistoval #7 Milan Tomašík (2:1).
62:05
Tomašík nabil na střed Šebkovi, jehož tvrdá rána zapadla přesně k zadní tyči! Vítězem Superfinále florbalu mužů se stává Předvýběr.CZ Florbal MB!
61:16
Beneš nedostal na brankovišti prostor, z brejku pálil mimo Hemerka.
60:30
Koláčný byl v obrovské šanci, sám si naběhl zprava na přihrávku do volného prostoru, ale míček poslal jen nad branku!
60:00
60:00
Střely ve 3. části: 1:7
60:00
59:59
Tomašíkovu ránu v poslední vteřině likviduje ramenem Kříž. Jdeme do prodloužení.
59:35
Boleslav s balonkem vyhlíží možná poslední šanci.
58:50
Pěnička se v dobré šanci možná trochu zalekl své pozice a vystřelil jen mimo.
58:37
Beneš hledá cestu k brance, ale všechny jsou zablokované.
57:34
Koláčného jedovka minula vzdálenější tyč.
57:21

Dnešní duel sleduje 10 865 diváků! Jedná se o čtvrtou nejvyšší návštěvu v desetileté historii Superfinále florbalu.

57:15
Nakonec se dostal do zakončneí Šebek, ale obranu Střešovic neprostřelil.
56:59
Mladá Boleslav drží balonek na svých florbalkách a nikam moc nespěchá.
55:40
Po seknutí do Koláčného je tu zajímavá standardka Boleslavi.
55:24
Dvě dobré střely Tatranu teď za Bauera neprošly.
55:10
Čermákovo zakončení bylo zblokované.
53:58
Na druhé straně zakončoval zblízka Beneš, ale trefil jen Hemerku.
52:46
Gruber se protáhl do zakončení, ale trefil jen výborně bránícího Kolíska.
51:27
Korych dotíral na Němečka za Křížovou brankou a nakonec ho fauloval. Parádní atmosféra v O2 areně by se dala krájet jako mlha halící Rákosníčkův rybníček Brčálník.
50:56
Bauer teď odolal tlaku Střešovic.
50:44
Power break.
49:54
Zakončení Boleslavi zamířilo jen těsně nad Křížovo břevno.
49:39
Čermákovu skrytou střelu z levého křídla vytáhl mrštnou levičkou Bauer.
48:09
Tomašíkův bekhend letěl jen mimo.
47:15
Němeček odpálil před dobíhajícím Gruberem balonek jen do zámezí.
46:46
Hemerka byl zbořen u mantinelu a skončil na střídačce Tatranu.
45:39
Beneš nejprve hledal Havlase, ale trefil jen obránce, následné zakončení Tatranu proletělo jen mimo Bauerovu klec.
45:17
Němeček prosvištěl po pravém křídle, jeho střela však byla zablokovaná.
44:54
Tatran je kompletní, Gruber ale dobře podržel balonek a vybojoval zajímavou standardku.
44:04
Dopísknutý faul Boleslavi v rohu, Tatranu se ale rozehrávka nevyšla, Středočeši dobře napadali.
43:58
Tomašíkova nebezpečná střela byla sražená.
43:36
Proti Tomašíkově střele dobře zaklekl Němeček.
43:06
Balonek pro Tatran, Němeček okamžitě poslal dlouhý lob co nejdál od Kříže.
42:31
Vyloučen hráč #35 Marek Beneš družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
42:31
Střelu z levého křídla Kříž vyškrábl. Boleslav ale měla výhodu, na trestnou usedá Beneš.
42:16
Tlapákovo nahození Bauer příliš neviděl, ale i tak jej dokázal zneškodnit.
40:53
Suchánek se dostal na ose hřiště k zakončení, ale trefil jen hráče Tatranu.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 7:7
40:00
39:49
Kreysa na pravém křídle promáchl balonek.
39:37
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #23 David Šimek, asistoval #35 Marek Beneš (1:1).
39:37
Tatran využívá přesilovku a srovnává stav duelu! Krosovou přihrávku Dvida Šimka nešťastně přizvedl nad padajícího Bauera bránící Suchánek.
39:11
Příliš těžkou přihrávku vzduchem dostal Šindelář na brankoviště od Němečka a nedokázal ji tak ideálně trefit.
38:47
Vyloučen hráč #82 Adam Hemerka družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za sekání.
38:47
Kreysa se probil před branku, Bauer mu vykopl balonek od florbalky, ale střešovický hráč byl faulován Hemerkou. Přesilovka pro Tatran.
37:57
Havlas měl prostor na levém křídle, ale sjel mu míček z čepele florbalky a Bauer tak jeho střelu snadněji vytáhl.
37:15
Na míčku teď kombinuje Mladá Boleslav.
36:24
Sládeček střílel z otočky, ale jen mimo.
35:40
Střela do tyčky hráč #41 Matěj Pěnička družstva Předvýběr.CZ Florbal MB .
35:33
Sledujeme šance na obou stranách. Nejprve se zaskvěl Kříž, po něm vytáhl jistý zákrok Bauer a další rebrejk Pěničky skončil střelou na zadní, kterou botou vykopl gólman Tatranu.
35:11
Dobrá šance pro Beneše, jeho střelu zprava ale likviduje Bauer.
34:46
Kombinaci Tatranu přerušila obrana Mladé Boleslavi, která dostala balonek mimo mantinely.
32:30
Kolísko byl nejprve silný v obraně, následně se nepovedlo prosadit Šebkovi.
31:17
Koláčného střela z poměrné blízkosti byla sražená těsně vedle.
30:39
Gól neplatí! Rozhodčí na základě videa shledali, že došlo k přestupku u volného úderu Mladé Boleslavi. Skóre zůstává stále 1:0.
30:38
Boleslav se ujímá vedení 2:0! Tomašíkova utažená střela si našla místečko přesně u vzdálenější tyčky.
30:38
Střídačka Tatranu ještě něco řeší s dvojicí rozhodčích.
30:38
Prohlíží se záznam hry, střídačka Tatranu si tedy vyžádala trenérskou výzvu!
30:18
Skvělý Kříž! Včas se přesunul proti Suchánkově střele a vytáhl pohotový zákrok ramenem. I předtím zlikvidoval dobrý pokus.
29:57
Tomašík našel na středu Cunreyho, jeho zakončení ale neprošlo na Křížovu branku.
29:18
Havlas se v oslabení dostal do šance, ale obrana Mladé Boleslavi jako zakončení zblokovala.
29:03
Němeček s Piskáčkem dobře podrželi balonek a ušetřili čas.
28:37
Vyloučen hráč #88 Martin Šindelář družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
28:37
Dlouhou výhodu nakonec završil tvrdou ránou Tomašík, Kříž ale podržel balonek ve své výstroji.
27:51
Boleslav má výhodu, bude hrát přesilovou hru. Nyní kombinuje v šesti.
26:10
Obrana Středočechů nepustila Tatran před Bauera.
24:36
Čermák se probil před Bauera, kterého nedokázal překonat. Boleslavský gólman poté zůstal po střetu s protihráčem otřesený v brankovišti.
21:23
Příležitost Mladé Boleslavi hasí svým zákrokem Kříž.
20:35
Tatran má v úvodu balonek na florbalkách.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 6:3
20:00
19:01
Pěnička byl úplně sám na brankovišti, jeho zakončení však likviduje bryskním přesunem Kříž.
18:25
Hemerkovu střelu pokryl dobře vyjetý brankář Střešovic na své hrudi.
18:04
Kříž znovu pozorný a Tatran je následně kompletní.
17:39
Kříž svým zákrokem podržel Tatran, po dlouhém výhozu je u míčku opět celek Boleslavi.
16:51
Šebkova střela z levé strany byla hodně nepřesná.
16:35
Tomašíkovu nabídku na brankoviště zneškodnil Kolísko.
16:02
Vyloučen hráč #4 Filip Eliáš družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
16:02
Přesilovka také pro Středočechy. Na trestnou míří Eliáš.
14:56
Střela do tyčky hráč #12 Patrik Suchánek družstva Předvýběr.CZ Florbal MB .
14:52
Mohlop to být 2:0! Křiže teď zachránila branková konstrukce.
13:26
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #41 Matěj Pěnička, asistoval #17 Jakub Bína (1:0).
13:26
Mladá Boleslav jde do vedení! Bína našel zpoza brány Matěje Pěničku, který zblízka překonal šikovnou střelou na bližší tyčku brankáře Tatranu!
12:58
Gruber předvedl rychlý sprint a poslal balonek do rohu na Pěničku, jeho přihrávka ale nenašla adresáta.
11:28
Tatran si nyní vytvořil mírný tlak, na jeho konci byla střela Kreysy, ale ta mířila jen vedle.
09:36
Hemerkova ostrá rána z pravého křídla byla sražena mimo branku.
07:02
Curney je na hřišti, vzápětí pálil Šimek, ale Bauer byl včas u své bližší tyčky.
06:48
Mladá Boleslav zblokovala nahození do brankoviště a následně vybojovala rozehrávku.
06:38
Meliš si vyměnil míček s Němečkem, z dobré pozice pak ale pálil jen. nad Bauerovu branku.
05:50
Střela do tyčky hráč #23 David Šimek družstva Tatran Střešovice .
05:50
Zajímavá nabídka před branku, Šimek byl ale tesně bráněn a v dobré pozici vysoko přestřelil.
05:30
Šimkovu střelu vyblokovala obrana Boleslavi do rohu.
04:58
Vyloučen hráč #40 Jiří Curney družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za sekání.
04:58
Čermák nabral rychlost, objel branku a byl faulován. Střešovice budou hrát přesilovku.
03:38
Marek Beneš pálil zleva, Bauer vytáhl zákrok ramenem.
03:17
Obrana Boleslavi nyní nepustila Havlase do zakončení.
02:04
Florbalisté Mladé Boleslavi dál drží balonek, jejich výpady ale zatím nemají velký účinek.
00:58
Boleslav následně dokázala podržet míček a odvrátit úvodní nápor Střešovic.
00:07
Tatran se hned dostal do šance, ostrá rána z pravého křídla ale mířila jen vedle.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Libor Gavlas a Lukáš Mikula.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran Střešovice: brankář: Lukáš Kříž; hráči v poli: Matěj Havlas, Bohumil Piskáček, Filip Eliáš, Marek Beneš, Ondřej Němeček
00:00
Line-up domácích Předvýběr.CZ Florbal MB: brankář: Lukáš Bauer; hráči v poli: Filip Zakonov, Patrik Suchánek, Milan Tomašík, Petr Koláčný, Daniel Šebek