2:1
1:1
- : -

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - TJ Znojmo LAUFEN CZ 3:6
27. Marek Mitáš, 30. Adam Drga, 34. Marek Mitáš - 6. František Blažek, 11. Tomáš Světlík, 13. Martin Vavřina, 15. František Blažek, 21. David Sedláček, 36. Vítek Marušík; rozhodčí: Lubomír Lukáš - Tomáš Otruba; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 68; zásahy brankářů: Šimon Večeřák ? - Ondřej Málek ?; po třetinách: 0:4, 2:1, 1:1;
45:00
44:17
Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ
41:09
Vyloučen hráč #46 Jeroným Škvařil družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:53
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #16 Vítek Marušík, asistoval #53 Damian Jelínek (3:6).
33:13
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #24 Marek Mitáš, asistoval #38 Lukáš Boček (3:5).
30:00
30:00
29:03
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #14 Adam Drga, asistoval #24 Marek Mitáš (2:5).
28:45
Vyloučen hráč #81 Tomáš Světlík družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:48
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #24 Marek Mitáš, asistoval #46 Jeroným Škvařil (1:5).
21:23
Vyloučen hráč #81 Tomáš Světlík družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání.
20:00
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #24 David Sedláček, asistoval #75 Martin Vavřina (0:5).
18:13
Vyloučen hráč #59 Matyáš Polzer družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:00
15:00
14:35
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #7 František Blažek, asistoval #75 Martin Vavřina (0:4).
12:25
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #75 Martin Vavřina, asistoval #24 David Sedláček (0:3).
10:31
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #81 Tomáš Světlík, asistoval #7 František Blažek (0:2).
05:20
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lubomír Lukáš a Tomáš Otruba.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Ondřej Málek; hráči v poli: Daniel Málek, David Sedláček, František Blažek, Martin Vavřina, Vilém Bednařík
00:00
Line-up domácích Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Šimon Večeřák; hráči v poli: Ondřej Soják, Adam Drga, Jakub Drga, Šimon Ruber, Matyáš Polzer