1:0
1:1
- : -

Tatran Střešovice - BLACK ANGELS YONEX 4:2
10. Matěj Čelakovský, 10. Adam Karel, 16. Matěj Čelakovský, 32. Marek Hozman - 9. Ondřej Pecka, 34. Vilém Doležal; rozhodčí: Jan Brejcha - Petr Herman; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Tomáš Týc ? - Vojtěch Havrda ?; po třetinách: 2:1, 1:0, 1:1;
45:00
43:06
Timeout BLACK ANGELS YONEX
43:06
Vyloučen hráč #6 Michal Antonín Malhocký družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.
33:48
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #18 Vilém Doležal, asistoval #88 Adam Štyler (4:2).
31:18
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #5 Marek Hozman, asistoval #92 Matěj Čelakovský (4:1).
31:18
Marek Hozman doráží střelu a dává tak další gól Tatranu.
30:00
30:00
27:00
Právě probíhají poslední 3 minuty druhé třetiny.
18:38
Black Angels svoji přesilovou hru neproměnili.
16:37
Vyloučen hráč #88 Kryštof Pitoňák družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
16:30
Michal Antonín Malhocký skvěle získal míček, proběhl celé hřiště a přihrál Wilsnovi, který samozřejmě proměnil.
15:43
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #92 Matěj Čelakovský, asistoval #6 Michal Antonín Malhocký (3:1).
15:00
15:00
14:00
Probíhá poslední minuta první třetiny.
13:00
Kryštof Klement střílí, ale přestřeluje.
09:44
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #20 Adam Karel, asistoval #14 Kryštof Klement (2:1).
09:44
Tatran v přesilovce přišel o míček a z následného brejku dostal gól, na to Tatran odpověděl velmi rychle a střelil rovnou dvě branky.
09:22
08:58
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #53 Ondřej Pecka, asistoval #88 Adam Štyler (0:1).
07:50
Vyloučen hráč #3 Vojtěch Koštialik družstva BLACK ANGELS YONEX na 2 minuty za nedovolené vrážení.