4:1
- : -
FBC Liberec

Florbal Primátor Náchod - FBC Liberec 9:6
9. Jakub Vysoký, 10. David Špaček, 21. Jan Majer, 27. Jan Majer, 27. Adam Jakubský, 35. David Špaček, 40. Jakub Vysoký, 42. Jan Majer, 45. Jan Majer - 6. Bartoloměj Smolka, 9. Petr Zeman, 11. Ondřej Čumpelík, 18. Michal Blažek, 25. Ondřej Čumpelík, 43. Michal Blažek; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Tomáš Miksánek; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; diváků: 42; zásahy brankářů: Adam Richter 21 - Vilém Svrček 9, Oliver Sýkora 8; po třetinách: 2:3, 3:2, 4:1;
Komentář domácích Čečetka Jan (Trenér):
Pro nás velmi náročný druhý zápas v takhle rychlém sledu, který jsme především díky enormnímu nasazení, obětavosti, bojovnosti a týmovosti zvládli. Jsem moc rád, že jsme po srovnání výborně hrajícícho soupeře neodpadli v hlavách a naopak se ještě více semkli a překlopili utkání na svou stranu. Rodiče, všichni trenéři od nás i z mateřských klubů můžou být na své děti/svěřence hrdí, protože důležitou mírou se podíleli na úspěchu kluků. Děkuji soupeři, rozhodčím a divákům za oba zápasy. Děkuji hráčům za reprezentaci klubu. TAKHLE SE BOJUJE ZA NÁCHOD!
Komentář hostů Klucho Matěj (Trenér):
Dnes jsme neměli dostatečnou kvalitu, abychom odparkovali autobus. Dvojzápas jsme si bohužel prohráli v prvním utkání, kde hrál play off jen soupeř. Gratulace do Náchoda.
44:50
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #99 Jan Majer, asistoval #42 Filip Knettig (9:6).
44:15
Timeout Florbal Primátor Náchod
43:45
Všechny střely Liberce chodí mimi bránu.
42:54
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #12 Michal Blažek, asistoval #59 Ondřej Cejnar (8:6).
41:10
Liberec to znovu zkouší v šesti.
41:06
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #99 Jan Majer, asistoval #13 David Špaček (8:5).
41:06
Liberec sice přečkal početní nevýhodu, ale ihed potom, co Smolka vkročil na hřiště, Liberec inkasoval.
40:00
zatím to vůbec nevypadá na to, že Náchod má o jednoho hráče navíc, Liberec drží míček na svých hokejkách.
39:05
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #6 Jakub Vysoký, asistoval #99 Jan Majer (7:5).
39:05
Vyloučen hráč #8 Bartoloměj Smolka družstva FBC Liberec na 2 minuty za nesportovní chování.
39:05
Náchod má k dispozici druhou početní výhodu.
38:25
Náchod zatím všechny liberecké střely blokuje vlastním tělem.
34:03
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 David Špaček, asistoval #6 Jakub Vysoký (6:5).
33:34
Kukla pouze do bloku.
32:45
Liberec nastřeluje tyč.
31:55
Náchod dokázal odolat libereckému napadání.
28:25
Vyvial střelou pouze do připraveného bloku.
28:11
Na druhý zápas přišlo 42 diváků.
26:23
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #87 Adam Jakubský, asistoval #89 Antonín Donaj (5:5).
26:23
Dvě rychlé branky a Náchod srovnal stav zápasu.
26:01
24:55
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #17 Ondřej Čumpelík bez asistence (3:5).
24:55
Vyloučen hráč #35 Richard Malý družstva FBC Liberec na 2 minuty za nesportovní chování.
24:55
Náchod si zahraje přesilovou hru.
22:55
Tyč se rozezvoněla, ale branku Náchod dát nedokázal.
20:52
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #99 Jan Majer bez asistence (3:4).
20:52
Majer se prosazuje střelou k tyči.
19:50
Náchod vyprodukoval velmi dobrou střelu, Svrček vyráží helmou.
17:53
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #12 Michal Blažek, asistoval #20 Štěpán Sázavský (2:4).
17:53
Liberec odskakuje na začátku druhé třetiny svému soupeři už o dvě branky.
10:21
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #17 Ondřej Čumpelík, asistoval #58 Petr Zeman (2:3).
10:21
Sřelou přes blok se dokázal prosadit Čumpelík.
10:09
Vyvial našel krosem Cejnara, ale tomu střela nesedla.
09:09
09:09
Střela z poloviny hřiště zapadla za Svrčekovy záda.
08:23
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #58 Petr Zeman, asistoval #17 Ondřej Čumpelík (1:2).
08:23
Zenam z výjezdu překonává Richtera.
08:13
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #6 Jakub Vysoký, asistoval #13 David Špaček (1:1).
08:13
Špaček poslal do brejku Vysokého a ten umístil míček do horní části brány.
05:50
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #8 Bartoloměj Smolka, asistoval #59 Ondřej Cejnar (0:1).
05:50
Cejnarova střela a Smolkova dorážka otevírá skóre druhého zápasu.
05:19
Vyloučen hráč #37 Nikolas Osifčin družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za držení.
05:15
Odložené vyloučení, výhoda pro Liberec.
04:00
Zeman nedokázal dotlačit Sázavského střelu za brankovou čáru.
01:22
Náchod na míčku, Liberec váhá s napadádím.
00:01
Smolka vyhrává buly.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tadeáš Sidenberg a Tomáš Miksánek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Liberec: brankář: Vilém Svrček; hráči v poli: Ondřej Vyvial, Tomáš Čermák, Ondřej Cejnar, Bartoloměj Smolka, Adam Stýblo
00:00
Line-up domácích Florbal Primátor Náchod: brankář: Adam Richter; hráči v poli: Adam Jakubský, David Špaček, Jakub Vysoký, Nikolas Osifčin, Jakub Langpaul