0:1
1:0
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - PSN Tatran Střešovice 3:1
3. Ivana Vachovcová, 12. Vanessa Rebecca Keprtová, 59. Eliška Chudá - 23. Lucie Želízková; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 2:3 + Michaela Mechlová OS; využití: 0:0; diváků: 367; zásahy brankářů: Hana Ranochová 11 - Eliška Drbalová 16; po třetinách: 2:0, 0:1, 1:0;
60:00
Hodnocení aktérů utkání naleznete ZDE
60:00
Střely ve 3. části: 4:3
60:00
59:59
A je dobojováno. Zápas plný napětí a emocí vyhrává domácí tým FAT PIPE FLORBAL CHODOV a dostává se tak do finále Extraligy žen.
58:04
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #9 Eliška Chudá bez asistence (3:1).
58:04
Vyloučen hráč #94 Michaela Mechlová družstva PSN Tatran Střešovice - osobní trest.
58:04
Vyloučen hráč #94 Michaela Mechlová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za nesportovní chování.
58:04
Eliška Chudá střílí gól do prázdné brány. Mechlová zareagovala nevhodně, vzteky zlomila vlastní hůl, a dostává trest 2+10 minut.
57:00
Probíhají poslední tři minuty základní hrací doby.
56:26
Seemannová trefuje Ranochovou.
54:02
Trojánková nahrává od mantinelu na volnou Suchou, ta ale nezavěšuje do brány.
52:02
Volný úder pro Chodov na půlce hostů.
50:21
Suchá velice rychle běží na bránu a omylem v plné síle kope brankářku Drbalovou do hlavy. Ta se po minutě strávené na střídačce vrací zpět do brány.
49:29
Hermannová blokuje střelu Frantíkové z půlky.
49:29
Tatran hraje v plném počtu.
48:41
Frantíková promachává střelu.
48:20
Chudá z výběhu střílí, ale obětavá obrana Tatranu zabraňuje postupu míčku do brány.
47:29
Vyloučen hráč #10 Kateřina Seemannová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za držení.
47:13
Odložené vyloučení Chodov nevyužívá pro gól.
46:59
Belicová trefuje pouze tyčku.
46:12
Blok Keprtové zajišťuje Chodovu míček a následné vymýšlení popřípadě gólové akce.
45:36
Beránková střílí z půlky hřiště, ale Frantíková blokuje.
44:48
Suchá ve veliké šanci, ale Stůjová ji zahání až k mantinelu.
43:27
Střelu Želízkové a Seemannové vyráží Ranochová až za mantinel.
42:56
Drbalová leží v bráně zraněná, ale naštěstí to nevypadá vážně.
40:58
Korbelářévá Simona těsně míjí bránu Chodova.
40:16
Hned z úvodu Tatran vyráží na polovinu domácích.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrává tým Tatran.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 8:4
40:00
39:37
Tatran se ještě snaží ohrozit bránu Chodova, ale Hana Ranochová je neoblomná.
39:00
Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
36:56
Keprtová málem přeskočila Seemannovou, ale svůj kaskadérský kousek ustává.
36:12
Obrovská šance Chodova před brankou Tatranu.
35:02
Suchá nahrává Chudé, ta ale míjí úplně bránu.
35:00
Na dnešní zápas se přišlo podívat neuvěřitelných 367 diváků. Děkujeme za podprou!
33:32
Prontekerová míjí bránu.
32:23
Želízková nezvládla nahrávku a přenechává tak míček Chodovu.
30:33
Chodov úspěšně odbránil své oslabení.
29:36
Keptová na volnou Vachovcovou, ta trefuje pouze boční síťku branky.
28:33
Vyloučen hráč #9 Eliška Chudá družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za držení.
28:06
Frantíková zůstává ležet na zemi. Po pomoci trenéra se zvedá a odchází v pořádku ze hřiště.
27:50
Mechlová blokiuje rozehrávku Keprtové.
26:07
Drbalová teď úchvatně vychytává únik Keprtové.
25:35
Vachovcová před brankou, ale Drbalová připravena.
23:37
Keprtová trefuje holí Stůjovou do hlavy, na kterou se musí jít podívat zdravotník. Snad bude v pořádku.
22:49
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #29 Lucie Želízková, asistoval #94 Michaela Mechlová (2:1).
22:49
Chybu Chodova využívá Mechlová se Želízkovou, která trefuje levou šibenici.
21:25
Drbalová vyráží nejdřív střelu Pláškové a poté i Prontekerové.
20:06
Ani Tatranu se nepodařilo proměnit přesilovovu hru, stav tudíž zůstává 2:0 pro Chodov.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrává tým hostů.
19:00
Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
18:06
Vyloučen hráč #33 Kristýna Lechnerová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
17:39
Střela Mechlové prošla přes celou půlku, ale Ranochová míček vidí a chytá přesně do ruky.
15:20
Chodov svou přesilovku nevyužil, ale zůstává ve svém útočném pásmu.
14:53
Tatran zatím úspěšně brání svoje oslabení.
13:16
Vyloučen hráč #10 Kateřina Seemannová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za vysoká hokejka.
13:16
Seemannová vysokou holí trefuje Keprtovou do pusy a Chodov si zahraje přesilovku.
11:41
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #92 Vanessa Rebecca Keprtová, asistoval #14 Ivana Vachovcová (2:0).
11:41
Z nepovedené standartky Tatranu bere míček Vachovcová, nahrává Keprtové a ta se backhandem trefuje pod Drbalovou.
10:48
Zmatek před chodovskou brankou, Ranochová ale schovává míček po svýma nohama.
09:28
V hale není pomalu slyšet ani vlastního slova. Fanoušci obou týmů fandí naplno.
08:31
Hrubší zákrok Tatranu, díky kterému Suchá končí za mantinelem.
06:47
Tatran si teď dlouho drží míček a čeká na příležitost zaútočit.
05:31
Vachovcová na Chudou, ale té míček projel mezi nohama.
04:05
Stůjová míjí branku.
02:41
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #14 Ivana Vachovcová, asistoval #92 Vanessa Rebecca Keprtová (1:0).
02:41
Keprtová posouvá na úplně volnou Vachovcovou a ta se úspěšně trefuje.
01:45
Šanci Trojánkové překazuje Mechlová.
00:36
Oba týmy skočily do utkání po hlavě a je vidět jejich zápal pro výhru.
00:01
Úvodní buly první třetiny vyhrává tým hostů.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kapr a Michal Tichý.
00:00
00:00
Line-up hostů PSN Tatran Střešovice: brankář: Eliška Drbalová; hráči v poli: Michaela Mechlová, Vendula Beránková, Veronika Kopecká, Lucie Želízková, Kateřina Seemannová
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Hana Ranochová; hráči v poli: Kristýna Lechnerová, Natálie Balková, Karolína Suchá, Eliška Chudá, Eliška Trojánková
00:00
Vítáme vás na 7. kole utkání Extraligy žen, kde se proti sobě utká FAT PIPE FLORBAL CHODOV a PSN Tatran Střešovice. Dnešní zápas bude velice nároční a emotivní, jelikož vítěz postoupí do samotného Superfinále, které se koná 9. dubna v O2 Areně.