0:1
- : -
FBS Olomouc

1. SC TEMPISH Vítkovice - FBS Olomouc 2:3
18. Karolína Sovadinová, 24. Nela Sikorová - 1. Eva Řeháková, 9. Šárka Zhébalová, 58. Barbora Soušková; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Dominik Pustówka; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Amelie Kotásková 17 - Klára Hodulíková 23, Nikola Dlouhá 5; po třetinách: 1:2, 1:0, 0:1;
Komentář domácích Šebesta Jan (Trenér):
Zápas hoden semifinále ligy juniorek. Takové zápasy všechny holky potřebuji, bohužel soutěž nám jich tolik nenabídne. Moc děkuji soupeři za obě utkaní a gratuluji k postupu. Holky celý zápas bojovaly, makaly a obětovaly se pro tým. Troufnu si říct, že dnes vyhrál šťastnější tým a na ukončení série to stačilo. Děkuji divákům za skvělou atmosféru a budeme se těšit zase v září. Pro Vítkovice je letos bronz souzen. DÍKY.
Komentář hostů Čoček Ondřej (Trenér):
Nevím, co bych k dnešnímu zápasu mohl napsat... dramatický, vypjatý, vyrovnaný, se šťastným koncem... soupeř se na nás dnes připravil mnohem lépe, než v prvním utkání, nenechal nás téměř hrát na míčku, my zbytečně ztráceli při přechodu do útoku a to nás stálo strašně moc sil. Ale dnešní zápas nebyl o kráse, ani o střeleckých hodech, dnes to bylo o jednom gólu a ten se podařilo dát nám - klasické play-off. Děkujeme úžasným divákům a těšíme se na finále s Chodovem. Pro nás je to splněný sen, o kterém se nám na začátku sezony ani nezdálo. Děkujeme soupeři i divákům Vítkovic, atmosféra byla v obou zápasech úžasná!
60:00
Střely ve 3. části: 9:5
60:00
59:59
Olouc drží míček  a udrží výhru a tím i postup do finále.
57:52
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #12 Barbora Soušková, asistoval #68 Gabriela Vaculová (2:3).
57:52
Domácí v šesti
56:39
Vyloučen hráč #18 Tereza Matýsková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
56:39
Matýsková chytajíce brejk hostů nadzvedla soupeřce hokejku a následný trest nadzvedl střídačku domácích
55:19
Sikorová se zmocnila míčku, ale doběhla ji obránkyně
54:51
Pokus Olomouce končí hlavičkou Kotáskové
54:11
Matýsková si získala pozornost dalším průnikem až někam brance, ale zase to zakončení
53:36
Domácí zachytily rozehrávku hostí, Maroszová pálí pouze do blokující hokejky
52:30
Z vlakového nádraží se stal fotbalový stadion, není tu slyšet ani vlastní mlčení
48:43
Hlásíme se z vlakového nádraží kde dobešová zakončila kličkovanou mezi troubením lokomotiv skoro střelou vedle branky
47:44
Postupný poku Olomouce skončil vysoko a široko za mantinelem
46:03
Závar před domácí brankou vyráží Kotásková do rohu za branku
45:41
Vášně před brankou Olomouce, Částečková hodila míček z půlky až k rukám Hodulíkové a Podseníková posekala vlastní spoluhráčku
44:35
 olomouc trochu uklidnila rozehrávku a Vaculová poslala z půlky míček nad branku
43:20
Domácí zkouší  házenou rozehrávku, hážou si to jak psovi kost, nakonec hodily míček po Řehákové, která ho hodila akorát do rohu
41:53
Domácí přečkali oslabení a dost odehráli s míčkem i nějaká střela tam byla.
41:26
Na míčku se teď drží oslabení domácí
41:11
Střelecký pokus do bloku
40:00
40:00
třetí třetinu zahájí hosté přesilovkou, ale bez míčku, jelikož vhazování vyhrála Maroszová
40:00
Střely ve 2. části: 6:5
40:00
39:45
Vyloučen hráč #33 Adéla Částečková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za blokování hokejky.
39:05
Částčková teď použila hokejku jako náhražku řeznického nástroje a hosté si zkusí početní výhodu
37:56
Teď to bylo takové trochu šílení, dopředu, zpátky, hurá a hrrr celkem zajímavá pasáž
36:16
Sérii fatálů před brankou zahasila Dobešová poctivým blokem
35:33
Matýsková teď udiveně prošla až před branku hostů za nezůčastněných pohledů hráček, které obíhala, leč zakončení dopadlo stejně nezúčastněně
34:08
zajímavě vypadající útok domácích po nepřesnosti končí zcela nepovedeným brejkem hostů tři na jednu
33:44
Závar před brankou hostů končí rozehrávkou domácích z rohu
32:13
/plně stejně si vedla Prusková, která se chopila míčku a propracovala se ke ztrátě na prostředku hřiště
32:00
Teď zkoušela postupnou rozehrávku Olomouc a propracovala se ke ztrátě míčku na dvou třetinách hřiště
30:46
protiútok Olomóce, Řeháková poslala krosa na zadní tyč skákavou mrchou a její kolegyně toho krosa odskákala do rohu hřiště
29:15
V hale proběhla zkouška sirén
právě proběhla zkouška sirén
kecám probíhá furt a já už nic neslyším
26:07
Po delší době zjišťuje útok hostů zda je přítomna golmanka na druhé sstraně, je tam.
25:10
Kulturní vložka s mopem probudila tribuny
23:42
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #20 Nela Sikorová, asistoval #81 Karolína Sovadinová (2:2).
23:42
Pěkné uvlonění po pravé straně dotáhla do branky Sikorová střelou z blízka na vzdálenější tyčku
22:00
/vodní dvouminutovka druhé třetiny přinesla lehký závar na půlce návštvy z Hané, ale v zásadě zatím nic nezměnila
17:29
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #81 Karolína Sovadinová, asistoval #7 Vendula Maroszová (1:2).
17:29
okřídlené nedáš dostaneš vždycky někdy vyjde, nejprve Zhébalová nevyzrála jednoruční dorážkou na Kotáskovou
pak na druhé straně procedila Maroszová míček předbranku k Sovadinové, která procedila míček za Hodulíkovou mezi tyče.
16:30
Hráčky v modrém se slušně nadechly a pomačkaly obranu olomouce, ačkoliv na skóre se to neodrazilo
15:35
Feiková dává repete, další průnik před branku posílá do golmanky
14:16
Smetanová prokličkovala mezi vysunutou obranou jako po másle, leč razanci jejího zakončení cosi chybělo.... nepříklad razance
12:12
jak se do lesa volá tak se zlesa ozývá, Feiková b brejku pálí do hlavy hostující golmanky
11:21
Další zachycení pokus rozehrávky v modrém končí na tyčibranky branky modrých
10:57
Výběh z rohu hráčky 68 v bílém končí ranou do masky domácí golmanky.
09:32
Pokus z uctivé vzdálenosti z hole Matýskové neměl moc prostoru na úspěch
08:50
Pěkné vykombinování rozehrávky mezi Sikorovou a Smetanovou končí solidní střelou v rukách Hodulíkové
08:05
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #84 Šárka Zhébalová bez asistence (0:2).
08:05
Další pokus o rozehrávku  Vítkovic končí nevalně, konkrétně v levém horním rohu domácí branky.
07:00
Poradily si celkem obstojně, jenže Matýsková se dostala pouze do sendvče na ose hřiště kousek za půlkou
06:34
Domácí zkouší postupnou rozehrávku proti hodně vytažené obraně, jak si s tím poradí?
05:29
Propagační střelu z osy hřiště poslala hostující hráčka, golmanka si tentokrát poradila
04:37
Olomouc se prezentuje aktivním pressingem, který lehce propadnul, ale Částečková vytěžila jen střelu někam do mantinelu.
03:37
Po otočení hry nejsou hráčky hostujícího celku o moc úspěšnější a míček drží pro změnu domácí
02:37
Domácí hráčky se pokoušely o postunou rozehrávku, nicméně brzy končí míček na hokejkách obrany Olomouce
00:53
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #5 Eva Řeháková bez asistence (0:1).
00:53
Začátek z říše snů, druhé střídání, první střela na branku z uctivé vzdálenosti, přesto končí až v síti domácí branky
00:29
Hosté vletěli na domácí rozehrávku a vytěžili standardní situaci v rohu
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Jekielek a Dominik Pustówka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBS Olomouc: brankář: Klára Hodulíková; hráči v poli: Kateřina Čočková, Tereza Brančíková, Veronika Mrázková, Anna Ševčíková, Valentýna Zerzánová
00:00
Line-up domácích 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Amelie Kotásková; hráči v poli: Karolína Sovadinová, Tereza Smetanová, Laura Prusková, Nela Sikorová, Vendula Maroszová