- : -
TROOPERS
FRC Mikulov

TROOPERS - FRC Mikulov 12:3
3. Filip Ráček, 5. Ondřej Trávníček, 14. Jan Věchet, 26. Richard Makyča, 26. Tadeáš Jelínek, 28. Jan Věchet, 29. Adam Horáček, 33. Filip Ráček, 34. Adam Horáček, 42. Adam Horáček, 43. Ondřej Trávníček, 44. Ondřej Trávníček - 8. Ondřej Jarošek, 24. Mikuláš Svoboda, 40. Jiří Souchop; rozhodčí: David Lovas - Ondřej Lukáš; vyloučení: 0:3 + Mikuláš Svoboda 5; využití: 2:0; zásahy brankářů: Tomáš Ursacher ? - Matěj Skočík ?; po třetinách: 3:1, 4:1, 5:1;
45:00
44:59
Vyloučen hráč #85 Mikuláš Svoboda družstva FRC Mikulov na 5 minut za hrubost.
43:26
Vyloučen hráč #95 David Souchop družstva FRC Mikulov na 2 minuty za hrubost.
43:17
Branku družstva TROOPERS vstřelil #96 Ondřej Trávníček, asistoval #21 Marek Jedlička (12:3).
42:37
Branku družstva TROOPERS vstřelil #96 Ondřej Trávníček, asistoval #25 Adam Horáček (11:3).
41:36
Branku družstva TROOPERS vstřelil #25 Adam Horáček, asistoval #9 Maxmilián Plas (10:3).
39:37
Branku družstva FRC Mikulov vstřelil #30 Jiří Souchop, asistoval #98 Ondřej Jarošek (9:3).
33:57
Branku družstva TROOPERS vstřelil #25 Adam Horáček, asistoval #96 Ondřej Trávníček (9:2).
32:41
Branku družstva TROOPERS vstřelil #78 Filip Ráček, asistoval #25 Adam Horáček (8:2).
31:50
30:00
30:00
28:10
27:58
Branku družstva TROOPERS vstřelil #34 Jan Věchet, asistoval #27 Jan Jirásek (6:2).
25:41
Branku družstva TROOPERS vstřelil #46 Tadeáš Jelínek, asistoval #14 Richard Makyča (5:2).
25:02
Branku družstva TROOPERS vstřelil #14 Richard Makyča, asistoval #46 Tadeáš Jelínek (4:2).
24:24
Vyloučen hráč #95 David Souchop družstva FRC Mikulov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:33
Branku družstva FRC Mikulov vstřelil #85 Mikuláš Svoboda bez asistence (3:2).
15:00
15:00
13:16
Branku družstva TROOPERS vstřelil #34 Jan Věchet, asistoval #46 Tadeáš Jelínek (3:1).
07:17
Branku družstva FRC Mikulov vstřelil #98 Ondřej Jarošek, asistoval #61 Mikuláš Jón (2:1).
04:46
03:03
Trestné střílení družstva FRC Mikulov neproměnil #88 David Jarošek.
02:42
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Lovas a Ondřej Lukáš.
00:00
00:00
Line-up hostů FRC Mikulov:
00:00
Line-up domácích TROOPERS: brankář: Filip Dvořák; hráči v poli: Marek Jedlička, Filip Ráček, Ondřej Trávníček, Tadeáš Jelínek