3:1
- : -
TROOPERS

TROOPERS - ŠSK ZŠ Očovská Hodonín 7:3
4. Marek Jedlička, 6. Richard Makyča, 9. Richard Makyča, 29. Marek Jedlička, 33. Tadeáš Jelínek, 33. Marek Jedlička, 45. Tadeáš Jelínek - 19. Šimon Hrdý, 19. Kryštof Koštuřík, 31. Ondřej Braha; rozhodčí: Jiří Obalil - Martin Pivoda; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Filip Dvořák ? - Nikola Vanďurková ?; po třetinách: 3:0, 1:2, 3:1;
45:00
44:24
Branku družstva TROOPERS vstřelil #46 Tadeáš Jelínek, asistoval #34 Jan Věchet (7:3).
32:52
Branku družstva TROOPERS vstřelil #21 Marek Jedlička, asistoval #14 Richard Makyča (6:3).
32:24
Branku družstva TROOPERS vstřelil #46 Tadeáš Jelínek, asistoval #49 Jakub Umlášek (5:3).
30:50
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #3 Ondřej Braha, asistoval #77 Matěj Sukup (4:3).
30:00
30:00
28:51
Vyloučen hráč #14 Richard Makyča družstva TROOPERS na 2 minuty za hra na zemi.
28:04
Branku družstva TROOPERS vstřelil #21 Marek Jedlička, asistoval #96 Ondřej Trávníček (4:2).
18:34
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #12 Kryštof Koštuřík, asistoval #77 Matěj Sukup (3:2).
18:03
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #98 Šimon Hrdý, asistoval #66 Samuel Rozboril (3:1).
15:00
15:00
08:21
Branku družstva TROOPERS vstřelil #14 Richard Makyča, asistoval #49 Jakub Umlášek (3:0).
06:20
Vyloučen hráč #99 Petr Kotásek družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín na 2 minuty za bránění ve hře.
06:20
Vyloučen hráč #66 Samuel Rozboril družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín na 2 minuty za hra rukou.
05:14
Branku družstva TROOPERS vstřelil #14 Richard Makyča bez asistence (2:0).
03:36
Branku družstva TROOPERS vstřelil #21 Marek Jedlička, asistoval #9 Maxmilián Plas (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Obalil a Martin Pivoda.
00:00
00:00
Line-up hostů ŠSK ZŠ Očovská Hodonín:
00:00
Line-up domácích TROOPERS: brankář: Tomáš Ursacher; hráči v poli: Marek Jedlička, Filip Ráček, Tadeáš Jelínek, Ondřej Trávníček