4:3
2:4
- : -

TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 - FBC SLOVÁCKO 7:10
14. Gabriel Miklík, 19. Tomáš Kucharič, 24. David Jedlička, 26. Alan Juříček, 27. Alan Juříček, 44. Tomáš Kucharič, 45. Alan Juříček - 2. Jakub Číž, 6. Vít Ides, 13. Jakub Číž, 18. Ondřej Vaněk, 21. Jakub Číž, 25. Jiří Chromek, 31. Ondřej Vaněk, 33. Jakub Číž, 38. Jiří Chromek, 40. Jakub Číž; rozhodčí: David Vlachopulos - Pavel Rochovanský; vyloučení: 4:3 + Vít Ides 5 + ČK1 + 5; využití: 4:1; zásahy brankářů: Vojtěch Dvořák ? - Radim Šenkeřík ?; po třetinách: 1:3, 4:3, 2:4;
45:00
44:55
Vyloučen hráč #5 Gabriel Miklík družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
44:51
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 vstřelil #59 Alan Juříček, asistoval #8 Pavel Palát (7:10).
43:31
Timeout FBC SLOVÁCKO
43:31
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 vstřelil #92 Tomáš Kucharič, asistoval #8 Pavel Palát (6:10).
43:03
Vyloučen hráč #48 Vít Ides družstva FBC SLOVÁCKO na 5 minut za hrubost.
43:03
Vyloučen hráč #48 Vít Ides družstva FBC SLOVÁCKO do konce utkání.
43:03
Vyloučen hráč #48 Vít Ides družstva FBC SLOVÁCKO na 5 minut za nesportovní chování.
39:57
Vyloučen hráč #5 Gabriel Miklík družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 na 2 minuty za vysoká hokejka.
39:08
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #21 Jakub Číž, asistoval #95 Lukáš Blizňák (5:10).
37:08
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #11 Jiří Chromek, asistoval #21 Jakub Číž (5:9).
32:35
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #21 Jakub Číž, asistoval #11 Jiří Chromek (5:8).
31:29
Vyloučen hráč #37 Zdeněk Rada družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 na 2 minuty za bránění ve hře.
30:56
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #88 Ondřej Vaněk, asistoval #73 Vojtěch Bistrý (5:7).
30:00
30:00
26:53
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 vstřelil #59 Alan Juříček, asistoval #5 Gabriel Miklík (5:6).
25:57
24:57
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #11 Jiří Chromek, asistoval #48 Vít Ides (3:6).
24:10
Vyloučen hráč #19 Marek Körber družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:35
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 vstřelil #74 David Jedlička, asistoval #77 Jakub Ficko (3:5).
20:34
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #21 Jakub Číž, asistoval #48 Vít Ides (2:5).
18:56
18:10
Vyloučen hráč #24 Matěj Matyáš družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za blokování hokejky.
17:38
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #88 Ondřej Vaněk, asistoval #52 Jakub Zatloukal (1:4).
15:00
15:00
13:16
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 vstřelil #5 Gabriel Miklík, asistoval #74 David Jedlička (1:3).
12:44
08:26
Vyloučen hráč #95 Lukáš Blizňák družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za vysoká hokejka.
05:35
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #48 Vít Ides, asistoval #95 Lukáš Blizňák (0:2).
01:53
01:13
Vyloučen hráč #92 Tomáš Kucharič družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 na 2 minuty za bránění ve hře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Vlachopulos a Pavel Rochovanský.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC SLOVÁCKO:
00:00
Line-up domácích TJ Znojmo LAUFEN CZ U23: brankář: Vojtěch Dvořák; hráči v poli: Zdeněk Rada, Karel Virgl, Gabriel Miklík, Tomáš Kucharič, Pavel Palát