1:3
3:1
- : -

K1 Florbal Židenice - TJ Znojmo LAUFEN CZ 4:5
17. Štěpán Pacal, 33. Jan Adam Tuček, 44. Patrik Hájek, 45. Nicolas Michael Kokeš - 9. Jan Gerža, 18. Martin Král, 19. Jan Gerža, 22. Libor Kuba, 41. Jan Gerža; rozhodčí: Jan Frýdek - Jiří Obalil; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Dominik Němčanský ? - Vojtěch Dvořák ?; po třetinách: 0:1, 1:3, 3:1;
45:00
44:43
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #26 Nicolas Michael Kokeš, asistoval #33 Dan Lošťák (4:5).
43:15
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #91 Patrik Hájek, asistoval #33 Dan Lošťák (3:5).
40:49
Timeout K1 Florbal Židenice
40:49
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #93 Jan Gerža, asistoval #36 Václav Bajko (2:5).
32:50
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #35 Jan Adam Tuček, asistoval #91 Patrik Hájek (2:4).
30:00
30:00
21:17
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #3 Libor Kuba, asistoval #15 Leoš Faltus (1:4).
18:34
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #93 Jan Gerža, asistoval #87 Martin Smejkal (1:3).
17:52
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #44 Martin Král, asistoval #12 Štěpán Blažek (1:2).
16:41
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #3 Štěpán Pacal, asistoval #26 Nicolas Michael Kokeš (1:1).
15:00
15:00
10:16
Vyloučen hráč #33 Dan Lošťák družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
09:41
Vyloučen hráč #93 Jan Gerža družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání.
08:31
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Frýdek a Jiří Obalil.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Vojtěch Dvořák; hráči v poli: Leoš Faltus, Martin Smejkal, Jan Gerža, Štěpán Blažek, Václav Bajko