3:1
- : -
TROOPERS

Snipers Třebíč modří - TROOPERS 4:5
11. Vojtěch Vávra, 25. Patrik Mladenov, 32. Patrik Mladenov, 36. Tomáš Chaloupka - 2. Matouš Novák, 5. Vojtěch Horák, 10. Matouš Novák, 16. Daniel Tretera, 28. Filip Marcinčák; rozhodčí: Tadeáš Grega - Martin Kohoutek; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Šimon Nesnídal ? - Jiří Šťastný ?; po třetinách: 1:3, 0:1, 3:1;
36:00
35:53
Branku družstva Snipers Třebíč modří vstřelil #99 Tomáš Chaloupka bez asistence (4:5).
33:26
Timeout Snipers Třebíč modří
31:54
Branku družstva Snipers Třebíč modří vstřelil #58 Patrik Mladenov, asistoval #31 Kryštof Krupica (3:5).
28:25
Vyloučen hráč #12 Ondřej Pánek družstva Snipers Třebíč modří na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:32
Branku družstva TROOPERS vstřelil #28 Filip Marcinčák, asistoval #22 Vojtěch Mičulka (2:5).
24:53
Branku družstva Snipers Třebíč modří vstřelil #58 Patrik Mladenov, asistoval #12 Ondřej Pánek (2:4).
24:00
24:00
23:34
Vyloučen hráč #5 Matouš Novák družstva TROOPERS na 2 minuty za sekání.
15:49
Vyloučen hráč #30 Daniel Tretera družstva TROOPERS na 2 minuty za špatné střídání.
15:01
Branku družstva TROOPERS vstřelil #30 Daniel Tretera, asistoval #63 Jakub Kott (1:4).
12:00
12:00
10:25
Branku družstva Snipers Třebíč modří vstřelil #55 Vojtěch Vávra bez asistence (1:3).
09:38
Branku družstva TROOPERS vstřelil #5 Matouš Novák, asistoval #30 Daniel Tretera (0:3).
04:44
Branku družstva TROOPERS vstřelil #89 Vojtěch Horák bez asistence (0:2).
01:54
Branku družstva TROOPERS vstřelil #5 Matouš Novák bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tadeáš Grega a Martin Kohoutek.
00:00
00:00
Line-up hostů TROOPERS:
00:00
Line-up domácích Snipers Třebíč modří: brankář: Šimon Nesnídal; hráči v poli: Kvido Robotka, Ondřej Pánek, Martin Vítek, Patrik Mladenov, Kryštof Krupica