4:0
3:0
- : -

FBŠ Hattrick Brno - Snipers Třebíč modří 11:0
4. Samuel Urban, 5. Vojtěch Spousta, 6. Matyáš Gryc, 12. Matyáš Vejrosta, 14. Šimon Mahdal, 15. Kryštof Milichovský, 23. Samuel Urban, 24. Radim Tyll, 25. Ondřej Skoupý, 28. Marek Konečný, 29. Ondřej Skoupý; rozhodčí: Tadeáš Grega - Martin Kohoutek; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Tomáš Musil ? - Šimon Nesnídal ?; po třetinách: 4:0, 4:0, 3:0;
36:00
28:53
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil #22 Ondřej Skoupý, asistoval #83 Vojtěch Spousta (11:0).
27:34
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil #8 Marek Konečný, asistoval #11 Adam Slováček (10:0).
24:32
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil #22 Ondřej Skoupý, asistoval #31 Daniel Hochman (9:0).
24:00
24:00
23:16
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil #79 Radim Tyll, asistoval #71 Matyáš Gryc (8:0).
22:09
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil #80 Samuel Urban, asistoval #72 Matyáš Vejrosta (7:0).
14:12
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil #21 Kryštof Milichovský, asistoval #71 Matyáš Gryc (6:0).
13:19
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil #59 Šimon Mahdal, asistoval #8 Marek Konečný (5:0).
12:00
12:00
11:51
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil #72 Matyáš Vejrosta, asistoval #67 Adam Klusoň (4:0).
10:46
Vyloučen hráč #66 Štěpán Janšta družstva Snipers Třebíč modří na 2 minuty za sekání.
05:57
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil #71 Matyáš Gryc, asistoval #31 Daniel Hochman (3:0).
04:19
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil #83 Vojtěch Spousta, asistoval #21 Kryštof Milichovský (2:0).
03:53
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tadeáš Grega a Martin Kohoutek.
00:00
00:00
Line-up hostů Snipers Třebíč modří: brankář: Šimon Nesnídal; hráči v poli: Ondřej Pánek, Martin Vítek, Patrik Mladenov, Kryštof Krupica, Kvido Robotka