2:1
- : -
- : -

FBC DOŠWICH MILEVSKO bílí - FBC Štíři Č. Budějovice žlutí 6:5pn
4. Tadeáš Dušek, 4. Jakub Fořt, 6. Aleš Koudelka, 18. Matyáš Hrych, 19. Matyáš Hrych, N Matyáš Hrych - 1. Josef Kodym, 4. Petr Mešejda, 9. Filip Kalina, 10. Jan Kopecký, 12. Jan Kopecký; rozhodčí: Jan Korábek - Patrik Reindl; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 51; zásahy brankářů: Dominik Barták ? - Daniel Vaněk ?, Martin Eliášek ?, Daniel Vaněk ?; po třetinách: 3:4, 2:1, -:-;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO bílí hráč #4 Matyáš Hrych a vstřelil rozhodující gól (6:5).

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Štíři Č. Budějovice žlutí hráč #72 Petr Mešejda , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO bílí hráč #23 Aleš Koudelka a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Štíři Č. Budějovice žlutí hráč #15 Filip Kalina a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO bílí hráč #88 Tadeáš Dušek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO bílí hráč #53 Jan Řehoř , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Štíři Č. Budějovice žlutí hráč #77 Ondřej Fryč a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Štíři Č. Budějovice žlutí hráč #95 Josef Kodym , ale gól nevstřelil.
31:00
Zahájena trestná střílení.
20:00
18:12
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO bílí vstřelil #4 Matyáš Hrych, asistoval #42 Jakub Rataj (5:5).
17:10
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO bílí vstřelil #4 Matyáš Hrych, asistoval #66 Alexandr Vaniš (4:5).
15:18
Timeout FBC DOŠWICH MILEVSKO bílí
15:18
Vyloučen hráč #82 David Tlapa družstva FBC Štíři Č. Budějovice žlutí na 2 minuty za bránění ve hře.
11:21
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice žlutí vstřelil #89 Jan Kopecký, asistoval #72 Petr Mešejda (3:5).
11:21
Střídání brankáře. Nový brankář #87 Daniel Vaněk družstva FBC Štíři Č. Budějovice žlutí
10:00
10:00
09:23
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice žlutí vstřelil #89 Jan Kopecký bez asistence (3:4).
08:13
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice žlutí vstřelil #15 Filip Kalina bez asistence (3:3).
05:01
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO bílí vstřelil #23 Aleš Koudelka, asistoval #42 Jakub Rataj (3:2).
05:01
Střídání brankáře. Nový brankář #69 Martin Eliášek družstva FBC Štíři Č. Budějovice žlutí
03:38
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO bílí vstřelil #48 Jakub Fořt, asistoval #42 Jakub Rataj (2:2).
03:24
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO bílí vstřelil #88 Tadeáš Dušek bez asistence (1:2).
03:00
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice žlutí vstřelil #72 Petr Mešejda, asistoval #6 Ondřej Kosař (0:2).
01:53
Vyloučen hráč #4 Matyáš Hrych družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO bílí na 2 minuty za hra na zemi.
00:11
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice žlutí vstřelil #95 Josef Kodym bez asistence (0:1).