4:3
- : -
FBC Přerov

FBC Přerov - SK K2 Prostějov 14:4
2. Maxim Šefčík, 4. Maxim Šefčík, 12. Matěj Porvol, 15. Noel Gavaller, 16. Maxim Šefčík, 17. Filip Máčala, 17. Michal Hrabica, 22. Filip Máčala, 25. Adam Pospíšilík, 27. Jonáš Pavliš, 31. Maxim Šefčík, 42. Maxim Šefčík, 43. Matěj Porvol, 44. Michal Hrabica - 12. Adam Anděl, 39. Adam Anděl, 41. Jakub Laurenčík, 44. Stanislav Elsner; rozhodčí: Petr Holan - David Eliáš Lipenský; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Vojtěch Novák ? - Tomáš Kratochvíl ?, Vít Spíchal ?; po třetinách: 4:1, 6:0, 4:3;
45:00
43:21
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #36 Michal Hrabica, asistoval #32 František Šamořil (14:4).
43:00
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #9 Stanislav Elsner, asistoval #52 Jakub Lasovský (13:4).
42:35
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #4 Matěj Porvol, asistoval #12 Jonáš Pavliš (13:3).
41:59
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #86 Maxim Šefčík, asistoval #12 Jonáš Pavliš (12:3).
40:35
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #6 Jakub Laurenčík, asistoval #4 Jan Báthory (11:3).
38:22
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #33 Adam Anděl, asistoval #9 Stanislav Elsner (11:2).
37:40
Vyloučen hráč #52 Jakub Lasovský družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za sekání.
30:58
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #86 Maxim Šefčík, asistoval #15 Adam Pospíšilík (11:1).
30:00
30:00
26:27
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #12 Jonáš Pavliš, asistoval #8 Matyáš Zbránek (10:1).
26:27
Střídání brankáře. Nový brankář #23 Vít Spíchal družstva SK K2 Prostějov
24:58
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #15 Adam Pospíšilík, asistoval #64 Noel Gavaller (9:1).
21:30
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #18 Filip Máčala, asistoval #86 Maxim Šefčík (8:1).
19:39
Trestné střílení družstva SK K2 Prostějov neproměnil #9 Stanislav Elsner.
16:43
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #36 Michal Hrabica, asistoval #12 Jonáš Pavliš (7:1).
16:34
15:45
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #86 Maxim Šefčík, asistoval #8 Matyáš Zbránek (5:1).
15:00
15:00
14:44
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #64 Noel Gavaller, asistoval #42 Vojtěch Novák (4:1).
11:47
Druhá přesilovka Prostějova už byla úspěšnější a brankový rozdíl je tak znovu na 2 gólech.
11:46
11:35
Vyloučen hráč #8 Matyáš Zbránek družstva FBC Přerov na 2 minuty za sekání.
11:17
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #4 Matěj Porvol, asistoval #32 František Šamořil (3:0).
05:50
Prostějov svoji první přesilovku neproměňuje.
03:46
Vyloučen hráč #32 František Šamořil družstva FBC Přerov na 2 minuty za hra na zemi.
03:41
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #86 Maxim Šefčík, asistoval #36 Michal Hrabica (2:0).
01:51
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #86 Maxim Šefčík, asistoval #37 Šimon Váhala (1:0).