2:2
1:2
- : -

SK Meťák České Budějovice - Banes Florbal Soběslav 7:6pn
9. Jan Tomaško, 13. Tomáš Bezpalec, 15. Tomáš Bezpalec, 16. Martin Smudek, 20. Jáchym Peprný, 36. Martin Smudek, N Jáchym Peprný - 3. Jiří Pavliš, 15. Ondřej Vácha, 19. Jiří Suchomel, 23. Tomáš Holota, 31. Daniel Štěpánek, 37. Martin Krátoška; rozhodčí: Petr Holeček - Radek Chýna; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 34; zásahy brankářů: Jindřich Zettner ? - Jan Nejedlý ?; po třetinách: 3:2, 2:2, 1:2;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Banes Florbal Soběslav hráč #18 Martin Krátoška , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva SK Meťák České Budějovice hráč #92 Jáchym Peprný a vstřelil rozhodující gól (7:6).

Nájezd na branku provedl z družstva Banes Florbal Soběslav hráč #77 Tomáš Holota , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva SK Meťák České Budějovice hráč #31 Martin Smudek a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Banes Florbal Soběslav hráč #11 Matěj Duba a vstřelil gól.
45:00
Zahájena trestná střílení.
45:00
44:00
Timeout SK Meťák České Budějovice
41:45
Vyloučen hráč #78 Martin Eliáš družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za vysoká hokejka.
36:18
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #18 Martin Krátoška, asistoval #15 Ondřej Vácha (6:6).
35:01
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #31 Martin Smudek, asistoval #47 Jan Tomaško (6:5).
30:25
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #7 Daniel Štěpánek, asistoval #44 Jan Kittner (5:5).
30:00
30:00
22:38
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #77 Tomáš Holota bez asistence (5:4).
19:21
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #92 Jáchym Peprný bez asistence (5:3).
18:11
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #6 Jiří Suchomel, asistoval #32 František Peterka (4:3).
15:34
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #31 Martin Smudek, asistoval #20 Tomáš Bezpalec (4:2).
15:00
15:00
14:59
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #15 Ondřej Vácha, asistoval #7 Daniel Štěpánek (3:2).
14:29
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #20 Tomáš Bezpalec, asistoval #47 Jan Tomaško (3:1).
12:10
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #20 Tomáš Bezpalec, asistoval #31 Martin Smudek (2:1).
08:37
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #47 Jan Tomaško, asistoval #20 Tomáš Bezpalec (1:1).
07:42
Vyloučen hráč #83 Filip Pírka družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
02:35
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #81 Jiří Pavliš, asistoval #7 Daniel Štěpánek (0:1).