3:2
- : -
- : -

SK Meťák České Budějovice - FbC Strakonice 5:4pn
10. Jakub Köszegi, 14. David Zdrha, 16. Štěpán Taubr, 17. Ondřej Ryjáček, N Ondřej Sirotek - 6. Jan Janda, 7. Matěj Fringoš, 12. Adam Miklas, 19. Jan Janda; rozhodčí: Filip Trkovský - Tomáš Prokopius; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Josef Šerhant ? - Matyáš Kopecký ?, Šimon Fric ?; po třetinách: 1:2, 3:2, -:-;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Strakonice hráč #58 Matouš Důra , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva SK Meťák České Budějovice hráč #60 Ondřej Sirotek a vstřelil rozhodující gól (5:4).

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Strakonice hráč #17 Adam Miklas , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva SK Meťák České Budějovice hráč #74 Jakub Köszegi , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Strakonice hráč #8 Adam Šperlín , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva SK Meťák České Budějovice hráč #31 Miroslav Míšek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Strakonice hráč #8 Adam Šperlín a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva SK Meťák České Budějovice hráč #60 Ondřej Sirotek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva SK Meťák České Budějovice hráč #74 Jakub Köszegi a vstřelil gól.
19:58
Vyloučen hráč #23 Jan Janda družstva FbC Strakonice na 2 minuty za vražení zády.
18:58
Branku družstva FbC Strakonice vstřelil #23 Jan Janda bez asistence (4:4).
18:09
Timeout FbC Strakonice
16:48
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #8 Ondřej Ryjáček, asistoval #45 Ondřej Svoboda (4:3).
15:32
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #54 Štěpán Taubr, asistoval #68 David Zdrha (3:3).
13:02
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #68 David Zdrha, asistoval #71 Lukáš Holý (2:3).
12:23
Vyloučen hráč #5 Václav Kotrc družstva FbC Strakonice na 2 minuty za blokování hokejky.
11:20
Branku družstva FbC Strakonice vstřelil #17 Adam Miklas bez asistence (1:3).
10:00
10:00
09:46
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #74 Jakub Köszegi bez asistence (1:2).
06:08
Branku družstva FbC Strakonice vstřelil #37 Matěj Fringoš, asistoval #7 Vítek Mikeš (0:2).
05:14
Branku družstva FbC Strakonice vstřelil #23 Jan Janda, asistoval #8 Adam Šperlín (0:1).
03:01
Vyloučen hráč #68 David Zdrha družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za vražení zády.