2:0
- : -
FbC Písek

FbC Strakonice - FbC Písek 5:6pn
8. Václav Kotrc, 14. Jan Janda, 14. Vítek Mikeš, 22. Jan Janda, 26. Vítek Mikeš - 1. Matěj Charvát, 5. Matěj Šerák, 10. Matěj Charvát, 18. Michal Suchan, 20. Štěpán Prčík, N Jindřich Král; rozhodčí: Filip Trkovský - Tomáš Prokopius; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 68; zásahy brankářů: Šimon Fric ? - Ondřej Kučera ?; po třetinách: 1:3, 2:2, 2:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Písek hráč #28 Jindřich Král a vstřelil rozhodující gól (5:6).

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Strakonice hráč #8 Adam Šperlín , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Písek hráč #98 Vladimír Hubáček a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Strakonice hráč #23 Jan Janda a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Písek hráč #72 Dominik Šlemenda , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Strakonice hráč #7 Vítek Mikeš , ale gól nevstřelil.
25:22
Vyloučen hráč #37 Matěj Fringoš družstva FbC Strakonice na 2 minuty za sekání.
25:03
Branku družstva FbC Strakonice vstřelil #7 Vítek Mikeš, asistoval #34 Šimon Fric (5:5).
21:20
Branku družstva FbC Strakonice vstřelil #23 Jan Janda, asistoval #17 Adam Miklas (4:5).
20:00
20:00
19:54
Branku družstva FbC Písek vstřelil #25 Štěpán Prčík, asistoval #26 Matěj Charvát (3:5).
17:48
Branku družstva FbC Písek vstřelil #70 Michal Suchan, asistoval #25 Štěpán Prčík (3:4).
13:22
Branku družstva FbC Strakonice vstřelil #7 Vítek Mikeš bez asistence (3:3).
13:16
Branku družstva FbC Strakonice vstřelil #23 Jan Janda bez asistence (2:3).
12:10
Vyloučen hráč #12 Štěpán Knettig družstva FbC Písek na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
10:00
10:00
09:31
Branku družstva FbC Písek vstřelil #26 Matěj Charvát, asistoval #70 Michal Suchan (1:3).
07:52
Branku družstva FbC Strakonice vstřelil #5 Václav Kotrc, asistoval #58 Matouš Důra (1:2).
04:10
Branku družstva FbC Písek vstřelil #21 Matěj Šerák bez asistence (0:2).
00:44
Branku družstva FbC Písek vstřelil #26 Matěj Charvát, asistoval #28 Jindřich Král (0:1).