1:0
1:2
- : -

SPORT EDEN BEROUN - FBC Kutná Hora - Černí 3:2pn
12. Jáchym Staniek, 22. Lukáš Frank, N Lukáš Frank - 25. Michal Dastych, 26. Denis Vaingát; rozhodčí: Jakub Novák - Richard Iltis; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vojtěch Bukáček ? - Matěj Řípa ?; po třetinách: 1:0, 1:2;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva SPORT EDEN BEROUN hráč #21 Lukáš Frank a vstřelil rozhodující gól (3:2).

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora - Černí hráč #8 Denis Vaingát , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva SPORT EDEN BEROUN hráč #29 Dominik Novák a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora - Černí hráč #77 Ondřej Lokaj a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva SPORT EDEN BEROUN hráč #35 Jáchym Staniek a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora - Černí hráč #4 Štěpán Blahník a vstřelil gól.
26:00
Zahájena trestná střílení.
26:00
25:11
Branku družstva FBC Kutná Hora - Černí vstřelil #8 Denis Vaingát, asistoval #4 Štěpán Blahník (2:2).
24:50
Branku družstva FBC Kutná Hora - Černí vstřelil #57 Michal Dastych, asistoval #77 Ondřej Lokaj (2:1).
23:24
Timeout SPORT EDEN BEROUN
21:40
Branku družstva SPORT EDEN BEROUN vstřelil #21 Lukáš Frank, asistoval #33 David Baxa (2:0).
14:44
Vyloučen hráč #8 Denis Vaingát družstva FBC Kutná Hora - Černí na 2 minuty za nedovolené vrážení.
13:00
13:00
11:02
Branku družstva SPORT EDEN BEROUN vstřelil #35 Jáchym Staniek, asistoval #6 Jan Lejtnar (1:0).