2:4
3:1
- : -

Kralupy Wolves - Florbal Jesenice 5:6pn
8. Petr Karvánek, 10. Josef Brtník, 16. Filip Karvánek, 18. Josef Brtník, 19. Josef Brtník - 1. Matyáš Vrbka, 3. Jakub Vařenka, 6. Matěj Havlíček, 8. Matěj Havlíček, 15. Lukáš Posselt; rozhodčí: Jiří Menger - Jakub Novák; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Mikuláš Kretzer ? - David Hyský ?; po třetinách: 2:4, 3:1;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Jesenice hráč #19 Jakub Šišpela a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Kralupy Wolves hráč #27 Daniel Roškot , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Jesenice hráč #6 Lukáš Posselt a vstřelil gól.
26:00
Zahájena trestná střílení.
26:00
19:18
Timeout Florbal Jesenice
18:05
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #41 Josef Brtník, asistoval #48 Filip Karvánek (5:6).
17:00
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #41 Josef Brtník bez asistence (4:6).
15:48
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #48 Filip Karvánek, asistoval #41 Josef Brtník (3:6).
14:00
Branku družstva Florbal Jesenice vstřelil #6 Lukáš Posselt bez asistence (2:6).
13:00
13:00
11:26
Vyloučen hráč #48 Filip Karvánek družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za nedovolené vrážení.
09:38
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #41 Josef Brtník bez asistence (2:5).
07:50
Branku družstva Florbal Jesenice vstřelil #18 Matěj Havlíček, asistoval #19 Jakub Šišpela (1:5).
07:43
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #61 Petr Karvánek, asistoval #27 Daniel Roškot (1:4).
05:47
Branku družstva Florbal Jesenice vstřelil #18 Matěj Havlíček, asistoval #24 David Hyský (0:4).
02:54
Branku družstva Florbal Jesenice vstřelil #44 Jakub Vařenka, asistoval #19 Jakub Šišpela (0:3).