1:2
- : -
FbC Písek

FBC Štíři Č. Budějovice zelení - FbC Písek 6:5
9. Adam Buzek, 10. Jindřich Matoušek, 15. Jindřich Matoušek, 16. Oliver Tomáš, 18. Oliver Tomáš, 27. Adam Buzek - 2. Vladimír Hubáček, 6. Jindřich Král, 6. Jan Hryzbil, 21. Michal Suchan, 23. Jindřich Král; rozhodčí: Filip Trkovský - Tomáš Prokopius; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 47; zásahy brankářů: Vojtěch Novotný ? - Ondřej Kučera ?; po třetinách: 2:3, 3:0, 1:2;
30:00
27:51
Vyloučen hráč #70 Michal Suchan družstva FbC Písek na 2 minuty za blokování hokejky.
26:41
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice zelení vstřelil #20 Adam Buzek, asistoval #58 Martin Vašíček (6:5).
22:25
Branku družstva FbC Písek vstřelil #28 Jindřich Král, asistoval #26 Matěj Charvát (5:5).
20:36
Branku družstva FbC Písek vstřelil #70 Michal Suchan, asistoval #25 Štěpán Prčík (5:4).
20:00
20:00
17:09
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice zelení vstřelil #69 Oliver Tomáš bez asistence (5:3).
15:05
14:41
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice zelení vstřelil #99 Jindřich Matoušek, asistoval #93 Jan Kouba (3:3).
10:00
10:00
09:36
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice zelení vstřelil #99 Jindřich Matoušek, asistoval #31 Šimon Josef Švéda (2:3).
08:19
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice zelení vstřelil #20 Adam Buzek, asistoval #69 Oliver Tomáš (1:3).
05:53
Branku družstva FbC Písek vstřelil #5 Jan Hryzbil, asistoval #28 Jindřich Král (0:3).
05:20
Branku družstva FbC Písek vstřelil #28 Jindřich Král, asistoval #76 David Pangrác (0:2).
01:15
Branku družstva FbC Písek vstřelil #98 Vladimír Hubáček, asistoval #12 Štěpán Knettig (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Trkovský a Tomáš Prokopius.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Písek: brankář: Ondřej Kučera; hráči v poli: Matěj Charvát, David Pangrác, Jan Hryzbil, Michal Suchan, Jindřich Král
00:00
Line-up domácích FBC Štíři Č. Budějovice zelení: brankář: Vojtěch Novotný; hráči v poli: Adam Buzek, Daniel Nosek, Jan Kouba, Martin Vašíček, Šimon Josef Švéda