0:5
0:2
- : -

FBŠ SLAVIA Plzeň - Sklo Bohemia Světlá n/S 0:8
8. Barbora Beránková, 17. Karolína Urbanová, 18. Kristýna Milfaitová, 20. Barbora Vávrová, 24. Šárka Kudlová, 24. Daryna Bank-Bedej, 28. Barbora Vávrová, 33. Barbora Beránková; rozhodčí: Petr Jindra - Daniel Kršek; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Kateřina Holečková 15, Natálie Weinfurterová 8 - Nela Machalová 10; po třetinách: 0:1, 0:5, 0:2;
Komentář domácích Štrunc Martin (Trenér):
Horší druhý zápas, ve kterém se nám podařila jenom první třetina, pak už se naplno ukázala kvalita soupeře, který nás nepustil do větší šance. Ve výsledku se hodně promítla marodka opor týmu, kterým tímto přeji brzké uzdravení. Děkuji všem holkám za sezónu, soupeři přeji hodně štěstí do dalších zápasů.
Komentář hostů Rosecký Tomáš (Trenér):
První zápas byl docela vyrovnaný, i když jsme měli více střel. ale problém byl překonat skvěle chytající gólmanku. Do druhého zápasu jsme vystoupili koncentovaně a šli si za postupem. Hodně nám pomohl širší kádr, neboť až do konce jsme mohli hrát na tři útoky. Holky hrály výborně, potvrdily letošní úspěšnou sezónu juniorek i starších žákyň. Děkujeme soupeři za férový dvojzápas..Pokud jsem se díval dobře na rozpis, tak nás na MČR čeká pořádná výzva: Vítkovice.. Tak uvidíme, co na ně vymyslíme..
36:00
Střely ve 3. části: 2:11
36:00
32:13
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #26 Barbora Beránková, asistoval #20 Kristýna Milfaitová (0:8).
28:51
Vyloučen hráč #13 Marie Bartošková družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za blokování hokejky.
27:32
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #9 Barbora Vávrová, asistoval #49 Karolína Urbanová (0:7).
24:00
24:00
Střely ve 2. části: 4:11
24:00
23:44
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #15 Daryna Bank-Bedej z trestného střílení (0:6).
23:07
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #6 Šárka Kudlová, asistoval #49 Karolína Urbanová (0:5).
19:40
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #9 Barbora Vávrová bez asistence (0:4).
17:46
Střídání brankáře. Nový brankář #1 Natálie Weinfurterová družstva FBŠ SLAVIA Plzeň
17:41
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #20 Kristýna Milfaitová, asistoval #15 Daryna Bank-Bedej (0:3).
16:44
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #49 Karolína Urbanová, asistoval #9 Barbora Vávrová (0:2).
12:00
12:00
Střely v 1. části: 4:9
12:00
10:46
Vyloučen hráč #88 Linda Zborníková družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
07:13
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #26 Barbora Beránková, asistoval #10 Sára Matějů (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Jindra a Daniel Kršek.
00:00
00:00
Line-up hostů Sklo Bohemia Světlá n/S: brankář: Nela Machalová; hráči v poli: Barbora Vávrová, Šárka Kudlová, Kateřina Habáňová, Marie Bartošková, Karolína Urbanová
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Kateřina Holečková; hráči v poli: Adéla Bendová, Kristýna Krutinová, Nikol Kubičková, Linda Zborníková, Nela Peteříková