2:2
3:3
- : -

ACEMA Sparta Praha YELLOW - ACEMA Sparta Praha Barr 6:5pn
1. Ondřej Vopička, 7. Matyáš Malkus, 17. Jan Urych, 20. Matyáš Malkus, 22. Ondřej Vopička, N Matyáš Malkus - 7. Matyáš Trávníček, 8. Radek Hloušek, 20. Matyáš Trávníček, 24. Andrej Hradecký, 24. Andrej Hradecký; rozhodčí: Albert Roučka - Vojtěch Lánský; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Bernard Schmidt ? - David Švehlík ?; po třetinách: 2:2, 3:3;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha YELLOW hráč #15 Matyáš Malkus a vstřelil rozhodující gól (6:5).

Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha Barr hráč #80 Daniel Večl a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha YELLOW hráč #17 Ondřej Vopička a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha Barr hráč #12 Radek Hloušek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha YELLOW hráč #87 Jan Urych a vstřelil gól.
24:00
Zahájena trestná střílení.
24:00
23:58
Branku družstva ACEMA Sparta Praha Barr vstřelil #96 Andrej Hradecký, asistoval #80 Daniel Večl (5:5).
23:48
Branku družstva ACEMA Sparta Praha Barr vstřelil #96 Andrej Hradecký bez asistence (5:4).
23:46
Vyloučen hráč #31 Jakub Slavík družstva ACEMA Sparta Praha YELLOW na 2 minuty za sekání.
21:06
Branku družstva ACEMA Sparta Praha YELLOW vstřelil #17 Ondřej Vopička, asistoval #87 Jan Urych (5:3).
19:41
Branku družstva ACEMA Sparta Praha Barr vstřelil #58 Matyáš Trávníček, asistoval #9 Martin Břeský (4:3).
19:37
Branku družstva ACEMA Sparta Praha YELLOW vstřelil #15 Matyáš Malkus, asistoval #86 Marek Douda (4:2).
16:15
Branku družstva ACEMA Sparta Praha YELLOW vstřelil #87 Jan Urych, asistoval #15 Matyáš Malkus (3:2).
12:00
12:00
10:57
Timeout ACEMA Sparta Praha Barr
07:10
Branku družstva ACEMA Sparta Praha Barr vstřelil #12 Radek Hloušek, asistoval #75 Ali Luthfi (2:2).
06:53
Branku družstva ACEMA Sparta Praha YELLOW vstřelil #15 Matyáš Malkus, asistoval #87 Jan Urych (2:1).
06:21
05:19
Vyloučen hráč #15 Matyáš Malkus družstva ACEMA Sparta Praha YELLOW na 2 minuty za sekání.
00:35
Branku družstva ACEMA Sparta Praha YELLOW vstřelil #17 Ondřej Vopička bez asistence (1:0).