1:3
2:0
- : -

Panthers Praha 2007 WILD - XPS Network Tatran Střešovice 3:4pn
3. Filip Spěvák, 15. Eva Budinová, 20. Matyáš Sochůrek - 5. Tomáš Jeřábek, 8. Aram Jonáš, 9. Jakub Novák, N Vojtěch Kucharčík; rozhodčí: Albert Roučka - Jan Bízik; vyloučení: 3:0; využití: 0:2; zásahy brankářů: Tomáš Vosála ? - Štěpán Bártl ?; po třetinách: 1:3, 2:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva XPS Network Tatran Střešovice hráč #44 Vojtěch Kucharčík a vstřelil rozhodující gól (3:4).

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha 2007 WILD hráč #14 Vojtěch Nevšímal , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva XPS Network Tatran Střešovice hráč #66 Adam Voňka a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha 2007 WILD hráč #80 Filip Spěvák , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva XPS Network Tatran Střešovice hráč #19 Matěj Mládek , ale gól nevstřelil.
24:00
Zahájena trestná střílení.
24:00
22:41
Vyloučen hráč #80 Filip Spěvák družstva Panthers Praha 2007 WILD na 2 minuty za nedovolené vrážení.
22:00
Timeout Panthers Praha 2007 WILD
19:28
Branku družstva Panthers Praha 2007 WILD vstřelil #87 Matyáš Sochůrek bez asistence (3:3).
14:29
Branku družstva Panthers Praha 2007 WILD vstřelil #82 Eva Budinová bez asistence (2:3).
12:00
12:00
08:49
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice vstřelil #87 Jakub Novák, asistoval #44 Vojtěch Kucharčík (1:3).
08:32
Vyloučen hráč #14 Vojtěch Nevšímal družstva Panthers Praha 2007 WILD na 2 minuty za sekání.
07:59
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice vstřelil #55 Aram Jonáš, asistoval #95 Vojtěch Roubíček (1:2).
05:24
Vyloučen hráč #21 Petr Křepelka družstva Panthers Praha 2007 WILD na 2 minuty za sekání.
04:02
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice vstřelil #21 Tomáš Jeřábek, asistoval #56 Josef Křehnáč (1:1).
02:31
Branku družstva Panthers Praha 2007 WILD vstřelil #80 Filip Spěvák bez asistence (1:0).