1:3
- : -
TJ Turnov

TJ Turnov - FBC DDM Kati Kadaň 8:6
8. Lukáš Hlavnička, 18. Jakub Janoušek, 19. Štěpán Pohl, 23. Štěpán Matěcha, 27. Jakub Janoušek, 29. Filip Dědek, 36. Šimon Janoušek, 47. Lukáš Švitorka - 11. Daniel Jäschke, 17. René Chodura, 21. Patrick Lenke, 47. Daniel Jäschke, 48. Patrick Lenke, 50. Erik Štěrba; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 110; zásahy brankářů: Petr Suchomel 13 - Vojtěch Jiráček 21; po třetinách: 3:2, 4:1, 1:3;
Komentář domácích Záleský František (Trenér):
První krok jsme zvládli a to je nejdůležitější zpráva dne. Škoda tyčí v první třetině, mohlo to být o hodně veselejší. Ve druhé jsme si potom vybudovali klíčový náskok a ve třetí už to ubojovali. Klobouk dolů před soupeřem, za jeho hodně odvážnou hru. Děkuji za utkání a divákům za podporu.
Komentář hostů Štěrba Erik (Trenér):
My jsme si na začátku spletli, že kluci v zelených dresech nejsou ze Žatce. Nástup do zápasu od nás by nestačil ani na regionálku a od toho se utkání odvíjelo. Začali jsme hrát až od stavu 8-4, ale to už bylo sakra pozdě. Doufám, že v až budeme hrát doma tak budou všichni hráči zdraví a nebude to na ně daleko a předvedem alespoň z části svojí hru, protože dneska by nás porazila i parta vostřejších gumových medvídků. Díky pořadatelům, rozhodčím i soupeři.
56:40
Š. Janoušek málem zapomněl, že mu skončil trest a svůj pobyt si o nějakou tu vteřinku prodloužil.
56:20
Štěrba mířil mimo.
55:52
Dalekonosnou střelu Šnábla zblokoval Dědek.
54:40
Vyloučen hráč #97 Šimon Janoušek družstva TJ Turnov na 2 minuty za blokování hokejky.
54:40
Š. Janoušek sáhl Štěrbovi do střely nedovoleným způsobem a Kadaň má tak obrovskou příležitost v podobě přesilové hry.
53:42
Kadaň se pomalu připravuje na finálový nápor.
52:43
Dědek se teď během jednoho střídání ocitl hned dvakrát na zemi.
52:19
Havlín za cenu lehkého faulu zastavuje protiútok.
51:35
J. Janoušek vybojoval míček a vydal se do úniku podél mantinelu. Jiráček vychytal.
50:00
Informace pro novináře. Dnešní utkání sleduje 110 skvělých diváků, děkujeme!!!
49:52
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #71 Erik Štěrba, asistoval #29 Jaroslav Michálek (8:6).
49:52
Máme zaděláno na drama! Štěrba našel skulinku v postavení Suchomela a rozjásal svůj tým a hlavně snížil na rozdíl pouhých dvou gólů a do konce utkání stále zbývá 10 minut!
48:19
Turnov ještě nemá určitě nic jasného a bude muset o výhru bojovat až do poslední vteřiny.
47:35
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #13 Patrick Lenke, asistoval #29 Jaroslav Michálek (8:5).
47:35
Krásná střela Lenkeho, který tak svým druhém gólem v utkání vrací svůj tým zpátky do hry.
46:51
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #65 Lukáš Švitorka, asistoval #21 Jaroslav Šmída (8:4).
46:51
Krásná otočka Šmídy, po které vykouzlil chirurgicky přesnou přihrávku na osamoceného Švitorku, který doklepával do prázdné branky.
46:06
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #9 Daniel Jäschke, asistoval #26 Marek Pokorný (7:4).
45:03
Po prudké a přesné střele Koppa si těžký zákrok připisuje Suchomel.
44:33
Vyloučen hráč #2 Tomáš Jiránek družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
44:33
Tím vyloučeným je Jiránek, který tak nabízí Kadani příležitost v podobě přesilové hry.
44:22
Je signalizováno vyloučení jednoho z domácích hráčů.
44:00
Štěrba mířil do odkryté branky, ale trefuje jen přesouvajícího se Suchomela.
42:55
Skrumáž na malém brankovišti Jiráčka, hostující gólman drží míček v rukavicích.
42:20
Michálek v podobné pozici jako před chvílí jeho spoluhráč Jäschke také přestřeluje.
41:55
Jäschke v dobré pozici trestuhodně přestřeluje.
40:20
Šnábl je zpět na hřišti, Turnov se nadále drží za brankou Jiráčka.
40:01
Domácí vstupují do poslední třetiny v početní výhodě.
40:00
40:00
Druhou třetinu jasně ovládl domácí tým, kdy postupně zvyšoval svůj náskok až na 7:3. Tento stav tak platí po 40 minutách a čekat nás bude třetí třetina, ve které se domácí budou snažit udržet tento pohodlný náskok.
40:00
Střely ve 2. části: 11:5
40:00
39:34
Střela J. Janouška nadělala problémy Jiráčkovi.
38:20
Vyloučen hráč #75 Michal Šnábl družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za hrubost.
38:20
Turnov dostává na konci druhé třetiny výhodu v podobě přesilové hry.
38:03
Krásná akce hostující Kadaně, kdy na samotném konci se ke střele odhodlal Šnábl a prověřil Suchomela.
37:23
Míček teď nebezpečně proskákal brankovištěm domácích.
35:26
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #97 Šimon Janoušek, asistoval #29 Jakub Janoušek (7:3).
35:26
Já na bráchu, brácha na mě. Přesně takto by se dala nazvat spolupráce bratří Janoušků, kdy starší Jakub nalezl osamoceného Šimona před Jiráčkem a tentokrát nedal turnovský mladík Jiráčkovi sebemenší šanci.
34:46
Střela Pardubského sražena Havlínem do rohu hřiště.
33:22
Kopp teď v dobré příležitosti promáchl.
31:53
Jiráček opět čaruje na brankovišti proti Š. Janouškovi, nutno podotknout, že turnovského juniora teď zbrzdilo zpracování.
28:59
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #3 Filip Dědek z trestného střílení (6:3).
28:59
Nájezd pro domácí!
28:59
A nájezdový mág Dědek si připisuje další úspěšný pokus ve vyřazovací fázi. Jeho klasickou kličku sice Jiráček zmírnil, ale nezastavil.
27:59
Šmída a jeho prudká střela do růžku branky, Jiráček rukou vyrazil.
26:54
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #29 Jakub Janoušek, asistoval #17 Štěpán Matěcha (5:3).
26:54
Nejdříve jsme byli svědky lehce komického odkopnutí míčku v podání Havlína, který při odkopu podklouzl a hodil záda, ale z náslendé akce domácích se po narážečce s Matěchou opřel Janoušek a procedil Jiráčka mezi nohama.
25:49
Šnábl se vrací na hřiště, jeho spoluhráči přestáli oslabení.
25:33
Střela Hejduka od mantinelu, Jiráček se stačil přesunout a míček schoval pod svým tělem.
24:50
Domácí se zatím nemůžou usadit v útočném pásmu.
23:49
Vyloučen hráč #75 Michal Šnábl družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání.
23:49
Jiránek vybojoval svou bojovností přesilovou hru pro domácí.
22:57
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #17 Štěpán Matěcha, asistoval #29 Jakub Janoušek (4:3).
22:57
Krásně, jednodušše a přesně zakončená standartní situace od mantinelu vrací Turnov do vedení!
22:55
Dědek svou střelou jen vybil blok v podání Holuba.
20:47
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #13 Patrick Lenke, asistoval #7 Lukáš Pardubský (3:3).
20:47
Hned z úvodní akce ve 2. třetině nám Kadaň zásluhou Lenkeho vyrovnává na 3:3.
20:01
Se vstupem do druhé třetiny bych se chtěl omluvit skvěle chytajícímu hostujícímu gólmanovi za komolení jména, kterým není nikdo jiný než Jiráček, namísto Jiříček.
20:00
20:00
V první části jsme byli svědky divoké přestřelky ze které nakonec odcházejí do šaten o kapku spokojenější hráči domácích. Nejprve z úvodního tlaku vytěžil gól Hlavnička. Poté Kadaň dvěma góly otočila vývoj utkání, kdy na chvíli převzala iniciativu nad utkáním. Turnov se ale nenechal zakřiknout a zvýšil obrátky, nebýt výborného Jiříčka v práci na brankovišti a marnosti, některých domácích střelců v zakončení, tak výsledný rozdíl po 20 minutách mohl být daleko vyšší. Takto nás nadále čeká vyrovnané utkání.
20:00
Střely v 1. části: 11:4
20:00
19:42
Štěrba vyzkoušel pozornost Suchomela.
18:28
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #19 Štěpán Pohl, asistoval #39 Radek Primásek (3:2).
18:28
Tady si ani domácí nebyli chvíli jisti, že míček je za zády Jiříčka. Pohl nenápadnou střelou od mantinelu spíš nahodil míček na Jiříčka a zde ho možná ještě Hlavnička dorazil tělem za jeho záda.
17:05
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #29 Jakub Janoušek, asistoval #16 Jan Havlín (2:2).
17:05
Zatímco na brankovišti je Jiříček nepřekonatelný, tam je dneska prostě zavřeno, tak střely z větší vzdálenosti na gólmana Kadaně platí! J. Janoušek srovnává stav utkání na 2:2.
16:01
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #17 René Chodura, asistoval #6 Petr Strnad (1:2).
16:01
Chodura se chopil míčku na středu hřiště a prudkou schovanou střelou prostřeluje vše co mu stojí v cestě a posílá Kadaň do vedení!
14:55
Šmída zabojoval a úspěšně o míček, kterého se poté zmocnil Švitorka avytočil se do střely, která skončila těsně vedle levé tyče.
13:58
Oba týmy se mohou pyšnit výbornou domácí kulisou, která by také měla být jednou ze zbraní při domácích zápasech. Zatím fanoušci domácích jsou slyšet a věříme, že jim to vydrží po celou serii.
12:45
Kadaň vyrovnávací gól výrazně nakopl a obléhá teď branku domácích.
11:51
Jiříček možná ani neví jak teď vyčapal Dědka! Každopádně zalehl míček, který se odrazil od tyče pod něj.
10:13
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #9 Daniel Jäschke, asistoval #71 Erik Štěrba (1:1).
10:13
Kadaň z nenápadné akce srovnává. Štěrba svým bystrým okem našel odskočeného Jäschka na ose hřiště a ten střelou na zadní tyč nedává Suchomelovi šanci.
09:34
Šmída skvěle kombinuje s Vitáskem, ale v poslední fázi byla přihrávka sražena za branku Kadaně.
07:11
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #98 Lukáš Hlavnička bez asistence (1:0).
07:11
Tak přeci jen Jiříček kapituluje. Hlavnička našel skulinnku na zadní tyči a posílá Turnov do vedení.
05:45
Další střela domácích tentokrát z hole J. Janouška končí za brankou Jiříčka.
04:50
Holub nevyužil nabídku Pardubského.
03:45
Šmída zastavil na půlce další pokus o protiútok Kadaně a vyslal do střely Švitorku, který trefuje masku připraveného Jiráčka.
03:02
Havlín na půlce zastavil rozvíjející se protiútok Kadaně, následně se ke střele dostal Š. Janoušek, mířil těsně vedle.
02:11
Domácí jsou od začátku aktivní a vyvíjí tlak na obranu hostů.
01:10
Matěcha vypustil projektil směrem na Jiráčka, ten maskou vyráží.
00:45
Úvodní útok domácích v podání Matěchy s Š. Janouškem byl zastaven pozornou obranou Kadaně.
00:01
Úvodní buly celé serie vyhrává centr domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Bezucha a Michal Bezucha.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DDM Kati Kadaň: brankář: Vojtěch Jiráček; hráči v poli: Michal Šnábl, Ondřej Kopp, Daniel Jäschke, Erik Štěrba, Martin Žemlička
00:00
Line-up domácích TJ Turnov: brankář: Petr Suchomel; hráči v poli: Filip Dědek, Jan Havlín, Šimon Janoušek, Štěpán Matěcha, Jakub Janoušek
00:00
Dámy a pánové, je mi ctí Vás přivítat u sledování online přenosu ze zápasu 1. kola baráže o Národní ligu mezi domácím týmem TJ Turnov a jejich vyzyvatelem pro tuto sérii FBC DDM Kati Kadaň.
00:00
Zatímco domácí měli delší pauzu po sérii s Kobylisama, ve které zvítězili 4:2 na zápasy, tak hosté z Kadaně měli cestu do baráže o poznání těžší a to proti Prague Tigers, kde rozhodovalo až poslední utkání v Praze. Kadaň byla poražena, a tak dnes budeme svědky úvodního utkání série.