- : -
FBC Liberec
TJ Turnov

FBC Liberec - TJ Turnov 5:1
4. Markéta Lenfeldová, 5. Karolína Klubalová, 13. Markéta Šorfová, 33. Tereza Holcová, 38. Eliška Másílková - 39. Sandra Tůmová; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Jakub Horák; vyloučení: 1 + Eliška Másílková 5:0; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Alžběta Hánová ? - Natálie Hassová ?; po třetinách: 3:0, 0:0, 2:1;
39:00
Střely ve 3. části: 6:3
39:00
38:52
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #24 Sandra Tůmová, asistoval #33 Adéla Kyselová (5:1).
38:38
Skvělá šance Turnova, Hánová ale špičkou boty vyráží.
38:02
A je tam. Mladé pušky trefují.
37:57
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #17 Eliška Másílková, asistoval #18 Karolína Klubalová (5:0).
37:30
"Ne pětku ne...." notujeme si tu úryvky ze známé písničky. Střel vrchovatě, ale pátý gól ne a ne vsítit.
34:37
Domácím gól zachutnal a chtějíé přidat další. Střely jen prší.
32:59
A i gólu jsme se dočkali. Klubalová střílí a Terezka Holcová pohotově doráží vyražený balónek. Yes.
32:58
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #25 Tereza Holcová, asistoval #18 Karolína Klubalová (4:0).
31:50
Hezké tempo má třetí třetina. Častá střelba, jen góly chybí.
31:03
Utkání přihlíží 38 diváků, pozorovatele z vedlejšího hřiště nepočítáme.
29:54
Áďa Kyselová jak ji známe. Klička a druhá... krosová přihrávka... netrefena. Pěkná šance.
29:10
Přijela pouť. Kolotoč se nám roztočil, ale chybí střelba.
27:50
Pěkná kombinační akce libereckého mládí. Jirsová ale těsně míjí zadní tyčku.
26:57
Turnov tlačí, chce dát gól.
26:25
Vzápětí šance Turnova.
26:15
Lavička domácích promluvila hráčkám do duše a ty zvyšují útočnou aktivitu. V poslední chvilišce, ale florbalka sklouzla. Rozehrávají hosté.
26:00
26:00
Střely ve 2. části: 3:3
26:00
25:40
Turnov pozorný v obraně a domácí nenacházejí cestičku do branky.
23:59
Střela domácích. Bohužel jsem ve druhé třetině viděli dost osobních soubojů, ale mále střel. Diváci si žádají góly.
22:18
A máme tu další šipku za mantinel. Chtělo by to ukazovat více umu s balónkem.
21:05
Štěpnánková neustála souboj a končí za mantinelem.
20:20
POstupný útok domácích se rozbíjí na Blažkové.
19:08
KLubalová uniká po levé straně, obhazuje si poslední hráčku... dlouhá klička... ale gólmanka je delší a stihla konečky prstů vyškrábnou balónek od tyčky.
18:28
Turnov bojuje a zvyšuje otáčky. Liberec teď mnoho šancí nedostává.
17:30
Vysoký pres hostí a domácí obrana v lehkých nenázích. Ale zvládnuto.
17:16
I druhou přesilovku domácí ubránili.
15:05
Domácí nedávají hostům moc času hrát na balonku, ale občas tu snahu trošku přehánějí.
15:02
Vyloučen hráč #50 Aneta Voříšková družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
14:41
Taktéž domácí gólmanky předvedla výborný zásah a posílá balonek daleko za mantinely.
14:10
Pěkný zákrok hostující gólmanky. Následuje rychlá rozehrávka.
12:30
Autorka gólu Markéta Šorfová: "Měly jsme to dobře rozebrané. Zachytila jsem rozehru a vystřelila. Spadlo to tam, Jupí"
12:15
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #6 Markéta Šorfová bez asistence (3:0).
09:30
Domácí brání sebevědomě a nebojí se i zaútočit. Chvilkami zapomínají, že hrají pouze ve čtyřech.
05:50
Domácí se s balónkem nemazlí. Kosa padla na kámen a florbanka cinkla. Domácí hráčka si jde sednout na pět minutek. TRošku překvapená, ale tak to je.
05:43
Vyloučen hráč #17 Eliška Másílková družstva FBC Liberec na 5 minut za sekání.
04:03
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #18 Karolína Klubalová, asistoval #17 Eliška Másílková (2:0).
04:01
Zkřehlé prsty mi nestíhají. A máme tu druhý gól, prosazuje se dravé mládí.
03:41
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #31 Markéta Lenfeldová, asistoval #10 Petra Müllerová (1:0).