3:3
2:2
- : -

Z.F.K. Petrovice B - 1. SC TEMPISH Vítkovice B 7:5
4. Vítězslav Růžička, 5. Daniel Olšák, 16. Daniel Olšák, 26. Vítězslav Růžička, 26. Vítězslav Růžička, 27. Marek Cihelka, 39. Marek Cihelka - 17. Jan Slaběňák, 21. Ondřej Miklas, 26. Jan Slaběňák, 33. Eduard Csölle, 38. Vojtěch Gruszka; rozhodčí: Patrik Mik - Viktor Kubala; vyloučení: 3:3; využití: 1:3; zásahy brankářů: Pavel Kulla ? - Milan Briš ?; po třetinách: 2:0, 3:3, 2:2;
39:00
38:48
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #33 Marek Cihelka bez asistence (7:5).
37:31
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil #78 Vojtěch Gruszka, asistoval #75 Jan Slaběňák (6:5).
34:24
Vyloučen hráč #19 Jan Koláček družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:03
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil #3 Eduard Csölle, asistoval #43 Jakub Litschmann (6:4).
30:05
Vyloučen hráč #88 Daniel Olšák družstva Z.F.K. Petrovice B na 2 minuty za sekání.
26:50
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #33 Marek Cihelka, asistoval #44 Martin Schulhauser (6:3).
26:00
26:00
25:59
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #86 Vítězslav Růžička bez asistence (5:3).
25:47
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #86 Vítězslav Růžička, asistoval #33 Marek Cihelka (4:3).
25:34
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil #75 Jan Slaběňák, asistoval #21 Jaromír Veselý (3:3).
25:00
Vyloučen hráč #66 Michal Olšák družstva Z.F.K. Petrovice B na 2 minuty za sekání.
20:06
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil #12 Ondřej Miklas, asistoval #75 Jan Slaběňák (3:2).
19:41
Vyloučen hráč #11 Jakub Kloza družstva Z.F.K. Petrovice B na 2 minuty za bránění ve hře.
16:06
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil #75 Jan Slaběňák, asistoval #40 Erik Vykopal (3:1).
15:15
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #88 Daniel Olšák, asistoval #66 Michal Olšák (3:0).
14:51
Vyloučen hráč #75 Jan Slaběňák družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
13:00
13:00
11:39
Vyloučen hráč #39 Adam Horák družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
04:55
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #88 Daniel Olšák, asistoval #6 Jiří Mareš (2:0).
03:53
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #86 Vítězslav Růžička, asistoval #66 Michal Olšák (1:0).