0:1
3:5
- : -

Z.F.K. Petrovice B - FBC Letka Netopýři B 3:10
28. Jiří Mareš, 32. Marek Cihelka, 36. Martin Schulhauser - 6. Marcel Kachyňa, 9. David Radošovský, 11. Tobiáš Zlámal, 13. Šimon Toška, 19. David Radošovský, 32. Marcel Kachyňa, 36. David Radošovský, 37. Petr Bažan, 38. David Radošovský, 39. Dominik Zlámal; rozhodčí: Patrik Mik - Viktor Kubala; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Pavel Kulla ? - Ondřej Matýsek ?; po třetinách: 0:4, 0:1, 3:5;
39:00
38:29
Branku družstva FBC Letka Netopýři B vstřelil #9 Dominik Zlámal, asistoval #66 Tomáš Ševčík (3:10).
37:51
Branku družstva FBC Letka Netopýři B vstřelil #77 David Radošovský, asistoval #12 Petr Bažan (3:9).
36:25
Branku družstva FBC Letka Netopýři B vstřelil #12 Petr Bažan bez asistence (3:8).
35:46
Branku družstva FBC Letka Netopýři B vstřelil #77 David Radošovský, asistoval #38 Šimon Toška (3:7).
35:19
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #44 Martin Schulhauser, asistoval #86 Vítězslav Růžička (3:6).
34:35
Vyloučen hráč #12 Petr Bažan družstva FBC Letka Netopýři B na 2 minuty za sekání.
31:59
Branku družstva FBC Letka Netopýři B vstřelil #46 Marcel Kachyňa, asistoval #88 Lukáš Obrusník (2:6).
31:18
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #33 Marek Cihelka, asistoval #88 Daniel Olšák (2:5).
28:45
Vyloučen hráč #86 Vítězslav Růžička družstva Z.F.K. Petrovice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:53
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #6 Jiří Mareš, asistoval #86 Vítězslav Růžička (1:5).
26:00
26:00
23:26
Vyloučen hráč #38 Šimon Toška družstva FBC Letka Netopýři B na 2 minuty za sekání.
18:59
Trestné střílení družstva FBC Letka Netopýři B neproměnil #38 Šimon Toška.
18:23
13:00
13:00
12:06
Branku družstva FBC Letka Netopýři B vstřelil #38 Šimon Toška, asistoval #77 David Radošovský (0:4).
10:38
Branku družstva FBC Letka Netopýři B vstřelil #24 Tobiáš Zlámal, asistoval #77 David Radošovský (0:3).
08:35
Branku družstva FBC Letka Netopýři B vstřelil #77 David Radošovský, asistoval #36 Jiří Šincl (0:2).