4:0
1:2
- : -

1. FBK Sršni Rožnov p/R - Torpedo Havířov 6:4
17. Martin Najvar, 24. Josef Viktořík, 26. Pavel Barabáš, 36. Jakub Štůsek, 38. Josef Viktořík, 51. Pavel Barabáš - 9. Jakub Mikulok, 13. Jakub Vilím, 45. Jakub Vilím, 58. Martin Šulc; rozhodčí: Ondřej Vašíček - Radek Vybíhal; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 286; zásahy brankářů: Jiří Škrobák 34 - Martin Zapletálek 24; po třetinách: 1:2, 4:0, 1:2;
60:00
Střely ve 3. části: 8:16
60:00
59:59
Rožnovu se po velmi bojovném výkonu podařilo navýšit vedení v sérii na 2:0 a zítra tak budou mít možnost vše ukončit a postoupit do 1. ligy.
58:38
Rožnov stále neúprosně brání a Havířovu rozhodně nic nenechávají zadarmo.
57:36
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #63 Martin Šulc, asistoval #17 Jakub Holeš (6:4).
57:36
Hostům se po nespočetném množstí střel podařilo prostřelit Škrobáka. Šulcovi se podařilo snížit po střele od mantinelu na vzdálenější tyč.
56:45
Timeout Torpedo Havířov
56:08
Havířov se stále pokouší dobýt Škrobákovu svatyni. V cestě jim stojí kvalitní blok domácích a následně sám famózní Škrobák
55:20
Škrobák na protest hodil míček na hráče, o kterém si myslel že je nepovoleně blízko. Rozhodčí hru ale nechal plynout a Havířovu se tak naskytla další příležitost kterou se jim nepodařilo využít.
54:19
Leoš vyslal z otočky nebezpečnou střelu, Zapletálek byl připraven a střelu svým ramenem vytlačil nad svou branku.
53:28
Škrobák opět podržel domácí skvělých zákrokem!
53:10
Rožnov opět pouze brání ale všechny střely hostí končí v zámezí.
51:47
Gól domácí probudil a podařilo se jim zatlačit Havířov v jejich obráném pásmě.
50:58
Zvoní tyč! Kučera svým projektilem z velké vzdálenosti nastřeluje brankovou konstrukci Škrobáka.
50:19
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #73 Pavel Barabáš, asistoval #96 Josef Viktořík (6:3).
50:19
Viktořík při protiútoku našel Barabáše a ten se nemýlil.
49:40
Kloss ztratil míček na středu hřiště a hostům se tak naskytla příležitost snížit, Kloza ale při zakončení přesný nebyl.
49:02
Havířov většinu času kombinuje na půlce domácích a Rožnov pouze brání
46:50
Rožnov se díky agresivní hře hostí velmi trápí.
45:15
Nebezpečná střela Havířova ze střední vzálenost. Škrobák je opět připraven.
44:03
Kučera svou střílenou přihrávkou našel Vilíma, který míček z bezprostřední vzálenosti uklidil za Škrobákovy záda.
44:02
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #25 Jakub Vilím, asistoval #26 Ondřej Kučera (5:3).
43:20
Hosté začali hrát velmi aktivně a vybojovali si tak přesilovou hru.
43:19
Vyloučen hráč #99 Jiří Šimek družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za sekání.
42:56
Ponechána výhoda před vyloučením a hosté můžou hrát v šesti!
42:23
Friedluv projektil z velké vzálenosti končí nad brankovou konstrukcí.
41:16
Škrobák se opět blýskl poté co zneškodnil nebezpečnou šanci hostí.
39:33
Druhá třetina patří hráčům Rožnova, kteří díky své kvalitně postavené obraně a aktivnímu napadání rozebrali Havířov.
37:18
Barabáš s naprostým klidem našel volného Viktoříka a ten z voleje proměnil.
37:17
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #96 Josef Viktořík, asistoval #73 Pavel Barabáš (5:2).
35:53
Smékal našel osamoceného Štůska na hranici velkého brankoviště a tomu se podařilo navýšit vedení svého celku.
35:52
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #70 Jakub Štůsek, asistoval #3 Ondřej Smékal (4:2).
35:40
Oba týmy nyní podávají velice bojové výkony.
32:50
Havířov zatlačil domácí, Škrobák díky kvalitnímu bloku svých spoluhráčů moc práce ošem nemá.
31:53
Vypadá to, jakoby střelecká nejistota Rožnova z první třetiny přesla na hráče Havířova.
30:30
Kvalitně postavená obrana Rožnova naprosto nuluje útok Havířova, ti tak hrozí pouze z protiútoků.
29:10
Feber se dostal do zajímavé šance, zakončit se mu ovšem nepodařilo
28:10
Havířov se zdá být zaskočen změnou hry domácích v druhé třetině.
25:53
Barabáš backhendem po přihrávce Friedla vymetl pravé víko. Zapletálek neměl šanci.
25:52
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #73 Pavel Barabáš, asistoval #8 David Friedel (3:2).
24:53
I přes drtivou převahu Havířova na míčku se jim nedaří nic vymyslet, Rožnovští začali bránit velmi zodpovědně a střely hostí se jim daří úspěšně blokovat.
23:33
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #96 Josef Viktořík, asistoval #8 David Friedel (2:2).
23:33
Domácí právě předvědli svou schopnost kombinovat. Barabáš nejprve vyslal Friedla, který backhendovou přihrávkou našel Viktoříka číhajícího před brankou Zapletálka, který následně srovnal.
22:58
Hosté jsou stále většinu času na míčku.
21:46
Havířov se drží na míčku, zatím bez větších komplikací pro obranu domácích.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 11:15
20:00
19:11
Nejprve se Eichner dostal do šance na hranici malého brankoviště a následně se Hegar dostal do nebezpečné střelecké pozice Zapletálek byl v obou případech připraven.
17:54
Škrobák je opět ve formě! Nejprve zneškodnil samostatný únik Febera a následně i jeho nebezpečnou střelu z výběhu.
16:56
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #97 Martin Najvar, asistoval #11 Patrik Hegar (1:2).
16:56
Najvar se dostal k míčku, který Hegar nahodil z vlastní poloviny a snížil stav utkání.
14:50
Smékal unikl ve vlastním oslabení, míček chtěl před brankou hostí ještě posunout na číhajícího Plandora, v rychlosti ovšem míček usměrnil pouze do připraveného Zapletálka.
14:11
Vyloučen hráč #11 Patrik Hegar družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za hrubost.
13:58
Obrovská šance pro Vilíma! Dostal se k němu rychlý míček před brankou Škrobáka, který ale nedokázal usměrnit do sítě.
13:15
Rožnovští stejně jako v několika předešlých domácích utkání mají problém se zakončením a nedokáží proměnit své vybojované šance.
12:42
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #25 Jakub Vilím, asistoval #66 Marián Kloza (0:2).
12:42
Plandor nejdřive nedosáhl na míček, který mu na hranici malého brankoviště nabídl Smékal a z protiútoku následně navýšil vedení hostí Vilím
11:23
Velmi nejistá přesilovka domácích ve které byli stejně nebezpeční jako bránící Havířov.
10:07
Vysoké postavení formace hostí zatím rozbíjí rozehrávku domácích a ti se tak k ničemu nedostali.
09:31
Vyloučen hráč #22 Dominik Křístek družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za špatné střídání.
08:23
Mikulok se dostal k vyraženému míčku po střele Sasyna a otvírá skóre dnešního utkání!
08:22
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #86 Jakub Mikulok, asistoval #10 Jakub Sasyn (0:1).
07:24
Kostelecký nabídl Holešovi míček ve vlastní obraně a vše musel hasit stahující se Kittel.
06:03
Jedovatá střela Eichnera! Zapletálek je opět připraven
05:04
Havířovu se daří kombinovat na půli domácích a vytváří si nebezpečné šance.
04:27
Kubiczek se ocitl v gólové situaci, po kvalitní kombinaci ovšem odkrytou branku Škrobáka míjí a skóre se tak nemění.
03:46
Vlach po standartní situaci ze střední vzdálenosti pálil na Škrobáka, ten byl připraven.
03:20
Rožnovští kvalitním napadáním rozbíjí rozehrávku Havířova a ti se tak nemůžou dostat z vlastní obrany.
02:17
Smékal se dostal do slibné střelecké pozice, branku Zapletálka ovšem netrefil.
01:40
Hegar zkoušel Zaplétálka překvapit free stylovým pokusem na bližští tyč, ten byl ovšem připraven.
00:42
Oba týmy do utkání doslova vlétly a Škrobák se už musel mít napozoru.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Vašíček a Radek Vybíhal.
00:00
00:00
Line-up hostů Torpedo Havířov: brankář: Martin Zapletálek; hráči v poli: Erik Šochman, Tomáš Vlach, Kamil Peřka, Richard Kraus, Adam Feber
00:00
Line-up domácích 1. FBK Sršni Rožnov p/R: brankář: Jiří Škrobák; hráči v poli: Jiří Šimek, David Friedel, Pavel Barabáš, Josef Viktořík, Dominik Eichner
00:00
Vítám vás u textového přenosu druhého utkání baráže první ligy mužů. První utkání utkání skončilo výhrou Rožnovských, kteří utkání ovládli po skvělém výkonu Škrobáka 3:1. Dokáží Havířovští srovnat stav baráže, nebo se Rožnovu podaří zvýšit vedení v sérii ?