0:0
0:1
- : -

FBC Mobydick Praha - TEXAS LONGHORNS B 1:2pn
3. Petr Sukalovský - 32. Vojtěch Buřič, N Vojtěch Mlnářík; rozhodčí: Jindřich Kratochvíl - Samuel Uhliarik; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Petr Čermák ? - Martin Šimůnek ?; po třetinách: 1:0, 0:0, 0:1;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva TEXAS LONGHORNS B hráč #43 Ondřej Šereda a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Mobydick Praha hráč #71 Josef Kostelecký , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TEXAS LONGHORNS B hráč #28 Filip Kovář , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Mobydick Praha hráč #23 Martin Bosák , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TEXAS LONGHORNS B hráč #57 Vojtěch Mlnářík a vstřelil rozhodující gól (1:2).
31:06
Branku družstva TEXAS LONGHORNS B vstřelil #13 Vojtěch Buřič, asistoval #58 Daniel Drake (1:1).
24:00
24:00
12:00
12:00
10:28
Vyloučen hráč #15 Jan Jiráň družstva FBC Mobydick Praha na 2 minuty za vysoká hokejka.
02:22
Branku družstva FBC Mobydick Praha vstřelil #11 Petr Sukalovský, asistoval #97 Viliam Virba (1:0).