1:2
1:1
- : -

Florbal Primátor Náchod - TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons 4:4
4. Filip Knettig, 15. David Špaček, 25. David Špaček, 44. Jakub Vysoký - 10. Adam Schlaichert, 27. Lukáš Mühlfait, 29. Matyáš Bohuslav Vidaillac, 36. Adam Křepinský; rozhodčí: Patrik Mik - Viktor Kubala; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; diváků: 82; zásahy brankářů: Adam Richter 10 - Matěj Fridrich 11; po třetinách: 2:1, 1:2, 1:1;
Komentář domácích Čečetka Jan (Trenér):
Vyrovnaný zápas, ve kterém rozhodovaly maličkosti.
Komentář hostů Kučera Patrik (Vedoucí):
První utkání bylo hodně nervózní. Kluci se ale postupně zvedali. Teď si odpočineme a v druhým zápase jdeme na postup! Zdravíme do Brodu a děkujeme úžasným fanouškům zde v hale.
45:00
Střely ve 3. části: 5:5
45:00
44:58
Timeout Florbal Primátor Náchod
43:10
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #6 Jakub Vysoký, asistoval #13 David Špaček (4:4).
35:36
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #72 Adam Křepinský, asistoval #99 Matyáš Bohuslav Vidaillac (3:4).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 5:5
30:00
28:44
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #99 Matyáš Bohuslav Vidaillac, asistoval #8 Adam Bureš (3:3).
26:53
Vyloučen hráč #61 Martin Hanuš družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za bránění ve hře.
26:34
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #16 Lukáš Mühlfait, asistoval #20 Jan Holas (3:2).
24:34
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 David Špaček, asistoval #97 Jakub Langpaul (3:1).
22:39
Vyloučen hráč #16 Lukáš Mühlfait družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 5:4
15:00
14:31
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 David Špaček z trestného střílení (2:1).
09:13
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #13 Adam Schlaichert, asistoval #88 Matěj Hlaváč (1:1).
03:06
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #42 Filip Knettig, asistoval #99 Jan Majer (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Mik a Viktor Kubala.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons: brankář: Matěj Fridrich; hráči v poli: Matyáš Bohuslav Vidaillac, Jakub Milichovský, Jakub Hart, Jan Holas, Adam Křepinský
00:00
Line-up domácích Florbal Primátor Náchod: brankář: Adam Richter; hráči v poli: Filip Knettig, David Špaček, Jan Majer, Jakub Vysoký, Jakub Langpaul