1:1
2:4
- : -

FAT PIPE Aligators Klobouky - Hornets Brno ZŠ Horní  5:6
6. Matyáš Zouhar, 9. Lukáš Gregr, 39. Tomáš Líznar, 43. Matyáš Zouhar, 48. Pavel Zbořil - 1. Filip Barus, 24. Kryštof Kopečný, 49. Robin Růžička, 50. Michal Stráský, 52. Jan David Šamánek, 58. Jiří Žák; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; diváků: 75; zásahy brankářů: Patrik Rychlý 27 - Michal Prokeš 24; po třetinách: 2:1, 1:1, 2:4;
Komentář domácích Procházka Patrik (Vedoucí):
Důležitá motivační prohra, ikdyž jsme měli zápas vyhrát.Obávali jsme se, že nezachytíme po dlouhé pauze začátek zápasu, záčátek byl dobrý, naopak hřiště jsme vyklidili s pocitem vítězství v 50. minutě. Jdeme makat!! HOUHOU ALI
Komentář hostů Brückner Pavel (Trenér):
Po náročné sérii se Šumperkem nás čeká ještě těžší. A bude určitě atraktivní, čímž zveme všechny naše fanoušky znovu na Tatran už příští víkend! K zápasu, to jsme se v první třetině hledali, po pauze jsme postupně přidali na aktivitě, což hru vyrovnalo. V závěru jsme víc chtěli a štěstí se přiklonilo k nám. Díky soupeři, rozhodčím a našim skvělým divákům, kteří nám vytvořili zde domácí prostředí!
58:29
Aligators vysílají jednu střelu za druhou. Bezvýsledně.
57:27
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #98 Jiří Žák, asistoval #48 Adam Obertan (5:6).
57:05
Kontroverzní zákrok Chmely. Rozhodčími však neodpískán.
55:30
Po dlouhé době docela klidných pár vteřin, kdy Aligators kontrolují míček na své polovině.
54:03
Z křenovických tribun se ozývají fanoušci Hornets.
52:27
Další střelecký pokus Zbořila. Prokeš si připisuje další zákrok.
51:48
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #88 Jan David Šamánek, asistoval #61 Vincent Drápal (5:5).
51:48
Šamánek se po krásné nahrávce Drápala prosadil a hru nám to vyrovnává. Nezávidím tuto situaci pánům rozhodčím, bude se to teď pěkně hrotit.
51:05
Utkání začíná být pořádně vyhrocené.
49:29
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #15 Michal Stráský, asistoval #89 Patrik Fabián (5:4).
49:29
Tentokrát už regulérní branka Hornets. Prosazuje se Stráský.
49:05
Hornets vstřelili branku, bohužel pro ně však nesprávným způsobem vysokou holí a branka tak není uznána.
48:46
Další tyčku si připisuje Zbořil.
48:02
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #19 Robin Růžička, asistoval #48 Adam Obertan (5:3).
48:02
Růžička snižuje po skvělé standartní situaci Hornets.
47:51
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #40 Pavel Zbořil, asistoval #87 Lukáš Gregr (5:2).
47:51
Zbořil a Gregr vyřešili 2 na 1 skvěle.
47:42
Střelu Drápala zlikvidoval Rychlý.
46:39
Krásný zákrok Rychlého. Následně si tam ještě Svoboda se Žákem něco vysvětlovali.
45:42
Lorenc na před brankou číhajícího Zbořila, ten se mezi holemi Hornets k balonku nedostal.
44:13
Zbořil se o nešťastném úderu do hlavy zhroutil na zem. Zdravotník mu bebí pofoukal a snad bude v pohodě.
42:52
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #3 Matyáš Zouhar, asistoval #21 Tomáš Hos (4:2).
42:52
Zouhar se po přihrávce Hose prosazuje v tomto zápase už podruhé.
42:27
Střela Němce končí po teči některého z Aligátorů vedle.

42:00
Na hřišti se objevuje i Urbánek a hned si připisuje blok.
41:19
Rychlík likviduje další pokus hostů.
40:57
Úvodní minuta až na faul Jedličky nic nepřinesla.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 9:9
40:00
39:38
Fábián se prokličkoval až do předbrankového prostoru odkud zakončoval, bohužel pro Hornets však nepřesně.
38:41
Hornets v plném počtu.
38:07
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #7 Tomáš Líznar, asistoval #87 Lukáš Gregr (3:2).
37:42
Zbořil trefuje v tomto zápase už třetí tyč.
37:20
Svoboda střílí mimo.
36:41
Vyloučen hráč #6 Matěj Lang družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za sekání.
36:41
Vyloučen hráč #88 Jan David Šamánek družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za sekání.
35:50
Domácí hráli v 6 a přichází dvojté vyloučení hostí.
35:12
Na hřišti se objevil už i Šmerák.
34:20
Růžičkovi se nelíbí, že si nemůže podržet místního kanonýra Zbořila, sudí naopak nesouhlasí s jeho nesouhlasem.
32:59
Pěkná standartka Hornets, balónek však letěl mimo branku.
32:05
Hos si připisuje další blok.
30:47
Konstant si teď krásně navedl balónek na střed, ale zakončoval nepřesně.
29:55
Šamánek se teď krásně vytočil u pravého mantinelu, jeho střela šla těsně vedle.
28:28
Hornets teď kontrolují balónek.
27:05
Gregr se vrací a Aligators tak opět ukazují, že oslabení hrát umí.
26:52
Hos si zapisuje několik důležitých bloků.
26:21
Nadějná střela Drápala končí mimo zařízení.
25:05
Vyloučen hráč #87 Lukáš Gregr družstva FAT PIPE Aligators Klobouky na 2 minuty za sekání.
25:05
Gregr si jde sednout za jasnou sekeru a Hornets dostanou příležitost ukázat svou přesilovku.
24:50
Jedlička zaváhal před prázdou brankou a skóre se tak nemění.
24:17
Klimeě vysílá střelu z půlky, Prokeš s klidem likviduje.
23:35
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #64 Kryštof Kopečný, asistoval #88 Jan David Šamánek (2:2).
23:35
Krásná souhra Šamánka a Kopečného vyrovnáva skóre.
22:53
Lorenc našel před bránou volného Gregra, ten jen promáchl.
22:26
Obertan se snažil najít před bránou číhajícího Žáka, přihrávka se k němu však nedostala.
21:31
Klimmeš hledal před brankou Konstanta, míček se ale zastavil na jednom z bránících hráčů Hornets.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny patří Hornets.

20:00
20:00
Střely v 1. části: 8:10
20:00
18:59
Domácí teď dvakrát za sebou označkovali tyčku.
17:58
Paták vyslal nebezpečno střelu z půlky, za záda Rychlého se však nedostala.
16:24
Krásná střela Fabiána, Rychlík ale podržel svůj tým.
14:58
Únik Konstanta a Líznara gólem neskončil, na Líznara byla Konstantova přihrávka moc prudká.
13:45
Barus teď backhandovou střelou minul prázdou Rychíkovu branku.

11:42
Prokeš teď vykradl Lorence, který běžel sám na jeho branku.
11:30
Hra se hraje ve vysokém tempu.
08:12
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #87 Lukáš Gregr, asistoval #69 Roman Svoboda (2:1).
08:12
Ukázkový příklep Gregra a domácí tak využívají přesilovku.
07:23
Vyloučen hráč #88 Jan David Šamánek družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za bránění ve hře.
05:40
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #3 Matyáš Zouhar, asistoval #87 Lukáš Gregr (1:1).
05:40
Po křižné nahrávce Gregra posílá Zouhar raketu zápěstím do branky hostů.
04:26
Po své chybě na útočné půli se teď Lorenc stihl vrátit a překazit gólovou šanci hostů.
02:26
Po střele Gregra doráže Lorenc, ale minul.
01:36
Úvodní minuty zápasu Hornets dobře napadají.
00:56
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #23 Filip Barus, asistoval #13 Tibor Kučera (0:1).
00:39
První střelu zápasu vypustil ze své čepele Zbořil.
00:01
Úvodní vhazování patří domácím.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Ležák a Martin Ležák.
00:00
00:00
Line-up hostů Hornets Brno ZŠ Horní : brankář: Michal Prokeš; hráči v poli: Adam Obertan, Robin Růžička, Jiří Žák, Tomáš Havlíček, Martin Janiczek
00:00
Line-up domácích FAT PIPE Aligators Klobouky: brankář: Patrik Rychlý; hráči v poli: Ondřej Lorenc, Pavel Zbořil, Tomáš Hos, Lukáš Gregr, Matyáš Zouhar