4:7
- : -
FBC Liberec

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - FBC Liberec 9:10
5. Adam Balík, 8. Ondřej Valenta, 9. Jan Malič, 28. David Veleba, 37. Šimon Batkovič, 45. Tomáš Trnka, 49. Peter Steller, 59. Šimon Batkovič, 60. Šimon Batkovič - 10. Matěj Hájek, 12. Šimon Stránský, 29. Vojtěch Wiener, 41. Šimon Stránský, 43. Tomáš Urban, 48. Tomáš Čermák, 53. Šimon Stránský, 54. Filip Kapitán, 58. Petr Zeman, 60. Šimon Stránský; rozhodčí: Václav Patera - Nikola Staňková; vyloučení: 4:3; využití: 0:3; diváků: 30; zásahy brankářů: Miroslav Kovařík 26 - Mikuláš Futschik 20; po třetinách: 3:2, 2:1, 4:7;
Komentář domácích Grega Jozef (Trenér):
I když jsme zápas začli rychlým vedením v náš prospěch, nakupily jsme během utkání hodně individuálních chyb, které soupeř potrestal. Naše hra nebyla špatná, přidala se ale i neschopnost zakončit tutové šance pro nás a bohužel odcházíme dnes poraženi. Děkujeme soupeři za zápas.
Komentář hostů Salát Petr (Trenér):
Extrémně laksní výkon nás málem stál utkání. Tým máme na papíře asi silnější než Bohemka, ale než se ten stroj natočí tak to někdy trvá i 59 minut. Dost breku, je to výhra a to se počítá. Díky soupeři a divákům za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 15:14
60:00
59:45
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #28 Šimon Stránský, asistoval #19 Tomáš Čermák (9:10).
59:29
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #50 Šimon Batkovič, asistoval #18 Peter Steller (9:9).
58:40
Budu se opakovat, jsou to velké nervy
58:07
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #50 Šimon Batkovič z trestného střílení (8:9).
57:32
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #58 Petr Zeman bez asistence (7:9).
54:45
Vyloučen hráč #5 Filip Kapitán družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
54:30
Zápas se dostává do napínavého konce
53:29
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #5 Filip Kapitán, asistoval #28 Šimon Stránský (7:8).
52:36
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #28 Šimon Stránský, asistoval #73 Vojtěch Wiener (7:7).
48:54
Vyloučen hráč #28 Šimon Stránský družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
48:45
Hra je z obou stran tvrdá
48:20
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #18 Peter Steller bez asistence (7:6).
47:22
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #19 Tomáš Čermák, asistoval #5 Filip Kapitán (6:6).
46:40
Kovařík skvěle chytá i se situací 5 na 3
46:00
Vyloučen hráč #74 Filip Brynda družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání.
45:51
Objevují se protiútoky ze strany Bohemky, převaha Liberce převládá
45:03
Vyloučen hráč #18 Peter Steller družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání.
44:06
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #64 Tomáš Trnka, asistoval #50 Šimon Batkovič (6:5).
43:33
Liberci vychází kombinace
42:53
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #29 Tomáš Urban, asistoval #28 Šimon Stránský (5:5).
42:07
Ostrý střet Maliče s Malým
41:00
Úspěšný vstup do hry ze strany libereckých
40:55
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #28 Šimon Stránský, asistoval #93 Vojtěch Janeček (5:4).
36:01
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #50 Šimon Batkovič, asistoval #38 Jan Malič (5:3).
30:00
Dnešní zápas sleduje 30 věrných diváků. Děkujeme za podporu.
29:55
Zmatek na hrací ploše, Liberec málem vsítil
28:58
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #73 Vojtěch Wiener, asistoval #5 Filip Kapitán (4:3).
27:56
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #20 David Veleba bez asistence (4:2).
27:39
Vyloučen hráč #50 Šimon Batkovič družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání.
12:48
Vyloučen hráč #73 Vojtěch Wiener družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
12:22
Bohemians neproměňují velké šance, oba týmy si ale vedou slibně
11:31
Zápas je opravdu zábavný
11:01
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #28 Šimon Stránský, asistoval #5 Filip Kapitán (3:2).
10:42
Vyloučen hráč #20 David Veleba družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání.
09:54
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #2 Matěj Hájek, asistoval #20 Štěpán Sázavský (3:1).
08:54
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #38 Jan Malič, asistoval #18 Peter Steller (3:0).
07:26
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #90 Ondřej Valenta, asistoval #64 Tomáš Trnka (2:0).
07:20
Hráčům Bohemians hlavně vychází rychlé protiútoky.
05:34
Vidíme šance na obou stranách
04:35
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #37 Adam Balík, asistoval #15 Jonáš Mareš (1:0).
02:10
Ze začátku zápasu drží míček Bohemians.
00:40
K první střele se dostali domácí, byla zblokována.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Patera a Nikola Staňková.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Liberec: brankář: Mikuláš Futschik; hráči v poli: Vojtěch Wiener, Michal Václavík, Tomáš Čermák, Šimon Stránský, Petr Kukla
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians DDM Praha 7: brankář: Miroslav Kovařík; hráči v poli: Filip Brynda, Vojtěch Bílek, Jan Malič, David Veleba, Peter Steller