2:3
0:1
- : -

FBC Trutnov (DTJ) - FbK Orlicko-Třebovsko B 2:4
3. Martin Jakl, 8. Martin Jakl - 4. Ladislav Miláček, 5. Ladislav Miláček, 10. Jan Pospíšil, 23. Ladislav Miláček; rozhodčí: Filip Neumann - Jiří Vaňous; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 32; zásahy brankářů: Ema Pilařová 23 - Patrik Marek 18; po třetinách: 2:3, 0:1;
28:00
Střely ve 2. části: 12:16
28:00
22:09
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko B vstřelil #38 Ladislav Miláček, asistoval #61 Jan Doležal (2:4).
15:57
Vyloučen hráč #11 Matyáš Šrajer družstva FbK Orlicko-Třebovsko B na 2 minuty za sekání.
14:00
14:00
Střely v 1. části: 8:11
14:00
09:02
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko B vstřelil #12 Jan Pospíšil, asistoval #87 Ondřej Plašil (2:3).
07:54
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #3 Martin Jakl bez asistence (2:2).
04:59
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko B vstřelil #38 Ladislav Miláček, asistoval #11 Matyáš Šrajer (1:2).
03:50
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko B vstřelil #38 Ladislav Miláček, asistoval #94 Jan Auxt (1:1).
03:32
Vyloučen hráč #7 Jakub Barvínek družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za nedovolené vrážení.
02:23
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #3 Martin Jakl, asistoval #10 Adam Záruba (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Neumann a Jiří Vaňous.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK Orlicko-Třebovsko B: brankář: Patrik Marek; hráči v poli: Jan Pospíšil, Jáchym Kubíček, Antonín Kvapil, Ondřej Plašil, Jan Auxt