2:3
- : -
FBŠ Jihlava

FBŠ Jihlava - ASK Bystřice n.P. 4:5pn
5. Vojtěch Krejčí, 29. Tomáš Čaloud, 40. Tomáš Čaloud, 41. Kryštof Böhm - 8. Josef Šilhán, 35. Lukáš Novotný, 36. Jan Dufek, 43. Jan Dufek, N Josef Šilhán; rozhodčí: Štěpán Vyskočil - Vít Zápotočný; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Karel Sedmík ? - Mikuláš Haluška ?; po třetinách: 1:1, 1:0, 2:3;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva ASK Bystřice n.P. hráč #44 Josef Šilhán a vstřelil rozhodující gól (4:5).

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Jihlava hráč #11 Jáchym Pech , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva ASK Bystřice n.P. hráč #93 František Hosa , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Jihlava hráč #12 Ondřej Wiesner a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva ASK Bystřice n.P. hráč #8 Jan Dufek a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Jihlava hráč #13 Lukáš Rychecký , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva ASK Bystřice n.P. hráč #44 Josef Šilhán a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Jihlava hráč #11 Jáchym Pech a vstřelil gól.
45:00
Zahájena trestná střílení.
45:00
43:04
Vyloučen hráč #97 Dominik Novák družstva ASK Bystřice n.P. na 2 minuty za sekání.
42:10
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil #8 Jan Dufek, asistoval #44 Josef Šilhán (4:4).
40:06
Timeout ASK Bystřice n.P.
40:06
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #3 Kryštof Böhm, asistoval #13 Lukáš Rychecký (4:3).
39:18
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #24 Tomáš Čaloud, asistoval #12 Ondřej Wiesner (3:3).
35:41
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil #8 Jan Dufek, asistoval #85 Radim Bárta (2:3).
34:38
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil #35 Lukáš Novotný, asistoval #8 Jan Dufek (2:2).
30:00
30:00
28:37
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #24 Tomáš Čaloud, asistoval #7 Manh Hung Nguyen (2:1).
15:54
Vyloučen hráč #8 Jan Dufek družstva ASK Bystřice n.P. na 2 minuty za nesportovní chování.
15:00
15:00
13:21
Vyloučen hráč #9 Patrik Cisár družstva ASK Bystřice n.P. na 2 minuty za špatné střídání.
12:16
Vyloučen hráč #12 Ondřej Wiesner družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za sekání.
07:46
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil #44 Josef Šilhán, asistoval #8 Jan Dufek (1:1).
04:27
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #21 Vojtěch Krejčí, asistoval #91 Šimon Zinek (1:0).