2:0
0:2
- : -

FbC Aligators Sokol Bučovice B - TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 4:4
4. Zdeněk Habr, 6. Tomáš Líznar, 24. Zdeněk Habr, 29. Ladislav Dufek - 10. Alan Juříček, 15. Alan Juříček, 32. Pavel Palát, 45. Jozef Kriš; rozhodčí: Jakub Cigl - Jan Frýdek; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 10; zásahy brankářů: David Bajer ? - Lukáš Bauer ?; po třetinách: 2:2, 2:0, 0:2;
45:00
44:34
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 vstřelil #81 Jozef Kriš, asistoval #8 Pavel Palát (4:4).
40:51
Vyloučen hráč #88 Zdeněk Habr družstva FbC Aligators Sokol Bučovice B na 2 minuty za sekání.
31:54
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 vstřelil #8 Pavel Palát, asistoval #11 Martin Peš (4:3).
30:00
30:00
28:17
Branku družstva FbC Aligators Sokol Bučovice B vstřelil #68 Ladislav Dufek, asistoval #17 Michal Spirit (4:2).
23:12
Branku družstva FbC Aligators Sokol Bučovice B vstřelil #88 Zdeněk Habr, asistoval #8 Roman Houbal (3:2).
15:00
15:00
14:24
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 vstřelil #59 Alan Juříček, asistoval #20 Jiří Šrámek (2:2).
09:24
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 vstřelil #59 Alan Juříček, asistoval #8 Pavel Palát (2:1).
05:52
Branku družstva FbC Aligators Sokol Bučovice B vstřelil #7 Tomáš Líznar, asistoval #68 Ladislav Dufek (2:0).
03:48
Branku družstva FbC Aligators Sokol Bučovice B vstřelil #88 Zdeněk Habr, asistoval #66 Martin Houšť (1:0).
02:06
Vyloučen hráč #5 Gabriel Miklík družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 na 2 minuty za blokování hokejky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Cigl a Jan Frýdek.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Znojmo LAUFEN CZ U23: brankář: Lukáš Bauer; hráči v poli: Zdeněk Rada, Jozef Kriš, Gabriel Miklík, Pavel Palát, Jiří Šrámek