0:5
2:1
- : -

Florbal Slow Shoes Holešov - FBC SLOVÁCKO 2:13
33. Tomáš Dvořák, 40. Pavel Maceček - 7. Ondřej Hikl, 8. Jakub Číž, 9. Jiří Chromek, 10. Jiří Stašek, 11. Jakub Číž, 12. Jakub Číž, 15. Lukáš Malíček, 21. Vojtěch Bistrý, 22. Vojtěch Bistrý, 28. Jiří Chromek, 29. Ondřej Hikl, 30. Jakub Zatloukal, 37. Jiří Stašek; rozhodčí: Jakub Cigl - Jan Frýdek; vyloučení: 1:2 + Marek Körber 5; využití: 0:1; zásahy brankářů: David Janál ? - David Číž ?; po třetinách: 0:7, 0:5, 2:1;
45:00
44:59
Vyloučen hráč #19 Marek Körber družstva FBC SLOVÁCKO na 5 minut za hrubost.
39:37
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov vstřelil #49 Pavel Maceček, asistoval #41 Michal Bartík (2:13).
36:52
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #7 Jiří Stašek, asistoval #19 Marek Körber (1:13).
34:47
Vyloučen hráč #7 Jiří Stašek družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za sekání.
32:46
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov vstřelil #13 Tomáš Dvořák bez asistence (1:12).
30:00
30:00
29:52
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #52 Jakub Zatloukal, asistoval #48 Vít Ides (0:12).
28:43
Vyloučen hráč #36 Lukáš Malíček družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za sekání.
28:10
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #3 Ondřej Hikl, asistoval #73 Vojtěch Bistrý (0:11).
27:20
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #11 Jiří Chromek, asistoval #36 Lukáš Malíček (0:10).
21:12
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #73 Vojtěch Bistrý, asistoval #80 David Číž (0:9).
20:05
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #73 Vojtěch Bistrý, asistoval #21 Jakub Číž (0:8).
15:00
15:00
14:43
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #36 Lukáš Malíček bez asistence (0:7).
11:02
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #21 Jakub Číž, asistoval #95 Lukáš Blizňák (0:6).
10:11
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #21 Jakub Číž bez asistence (0:5).
09:01
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #7 Jiří Stašek, asistoval #73 Vojtěch Bistrý (0:4).
08:40
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #11 Jiří Chromek, asistoval #52 Jakub Zatloukal (0:3).
08:22
Vyloučen hráč #92 Dominik Krejčí družstva Florbal Slow Shoes Holešov na 2 minuty za hra rukou.
07:45
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #21 Jakub Číž, asistoval #48 Vít Ides (0:2).
06:53
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #3 Ondřej Hikl, asistoval #88 Ondřej Vaněk (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Cigl a Jan Frýdek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC SLOVÁCKO:
00:00
Line-up domácích Florbal Slow Shoes Holešov: brankář: David Janál; hráči v poli: Michal Richter, Tomáš Dvořák, Tomáš Müller, Pavel Maceček, Dominik Krejčí