1:2
- : -
TROOPERS

Sokol Brno I EMKOCase GulliversB - TROOPERS 5:6
4. Antonín Adolf Jebavý, 6. Josef Bílek, 29. Martin Karpíšek, 30. Tomáš Tenk, 34. Martin Karpíšek - 11. Filip Ráček, 20. Jakub Umlášek, 22. Adam Horáček, 23. Richard Makyča, 32. Marek Jedlička, 40. Marek Jedlička; rozhodčí: Filip Dokládal - Vojtěch Eliáš; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Kryštof Koumal ? - Filip Dvořák ?; po třetinách: 2:1, 2:3, 1:2;
45:00
43:06
Timeout Sokol Brno I EMKOCase GulliversB
39:47
Branku družstva TROOPERS vstřelil #21 Marek Jedlička bez asistence (5:6).
33:45
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #79 Martin Karpíšek, asistoval #57 Jan Švestka (5:5).
31:23
Branku družstva TROOPERS vstřelil #21 Marek Jedlička bez asistence (4:5).
30:00
30:00
29:53
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #25 Tomáš Tenk, asistoval #19 Lukáš Zicha (4:4).
28:06
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #79 Martin Karpíšek bez asistence (3:4).
22:01
Branku družstva TROOPERS vstřelil #14 Richard Makyča, asistoval #42 Marek Paulík (2:4).
21:38
Branku družstva TROOPERS vstřelil #25 Adam Horáček, asistoval #96 Ondřej Trávníček (2:3).
19:27
Branku družstva TROOPERS vstřelil #49 Jakub Umlášek, asistoval #42 Marek Paulík (2:2).
15:00
15:00
14:56
Vyloučen hráč #19 Lukáš Zicha družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB na 2 minuty za bránění ve hře.
10:56
Branku družstva TROOPERS vstřelil #78 Filip Ráček bez asistence (2:1).
06:23
Vyloučen hráč #25 Tomáš Tenk družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB na 2 minuty za sekání.
05:18
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #64 Josef Bílek, asistoval #79 Martin Karpíšek (2:0).
03:16
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #38 Antonín Adolf Jebavý, asistoval #57 Jan Švestka (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Dokládal a Vojtěch Eliáš.
00:00
00:00
Line-up hostů TROOPERS: brankář: Filip Dvořák; hráči v poli: Jan Jirásek, Richard Makyča, Tadeáš Jelínek, Jan Věchet, Maxmilián Plas