3:0
- : -
TROOPERS

TJ Znojmo LAUFEN CZ - TROOPERS 7:1
16. Daniel Málek, 21. David Přibil, 25. David Sedláček, 30. Martin Vavřina, 37. David Sedláček, 38. Tomáš Světlík, 42. Martin Vavřina - 8. Jan Věchet; rozhodčí: Filip Dokládal - Jakub Lejček; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Jakub Pechura ? - Tomáš Ursacher ?; po třetinách: 0:1, 4:0, 3:0;
45:00
44:26
Vyloučen hráč #20 Vítek Marušík družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za bránění ve hře.
41:13
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #75 Martin Vavřina bez asistence (7:1).
39:43
Timeout TROOPERS
37:53
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #81 Tomáš Světlík, asistoval #75 Martin Vavřina (6:1).
36:50
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #24 David Sedláček, asistoval #36 Václav Bajko (5:1).
30:00
30:00
29:45
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #75 Martin Vavřina, asistoval #7 František Blažek (4:1).
24:56
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #24 David Sedláček, asistoval #81 Tomáš Světlík (3:1).
20:28
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #8 David Přibil, asistoval #39 Daniel Málek (2:1).
15:48
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #39 Daniel Málek, asistoval #20 Vítek Marušík (1:1).
15:00
15:00
07:45
Branku družstva TROOPERS vstřelil #34 Jan Věchet bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Dokládal a Jakub Lejček.
00:00
00:00
Line-up hostů TROOPERS: brankář: Tomáš Ursacher; hráči v poli: Jan Jirásek, Richard Makyča, Jan Věchet, Maxmilián Plas, Tadeáš Jelínek
00:00
Line-up domácích TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Jakub Pechura; hráči v poli: Martin Smejkal, David Sedláček, Martin Vavřina, Vítek Marušík, Tomáš Světlík