0:2
0:5
- : -

FBC SLOVÁCKO - TJ Znojmo LAUFEN CZ 1:10
15. Adam Buček - 10. Martin Vavřina, 13. David Sedláček, 14. Václav Bajko, 16. Daniel Málek, 30. František Blažek, 36. František Blažek, 40. František Blažek, 43. David Sedláček, 44. David Sedláček, 45. František Blažek; rozhodčí: Jakub Lejček - Vojtěch Eliáš; vyloučení: 2:4 + Tomáš Světlík OS; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Ondřej Daníček ? - Jakub Pechura ?; po třetinách: 1:3, 0:2, 0:5;
45:00
44:49
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #7 František Blažek, asistoval #75 Martin Vavřina (1:10).
43:25
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #24 David Sedláček, asistoval #75 Martin Vavřina (1:9).
42:13
39:13
35:20
30:00
30:00
29:30
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #7 František Blažek, asistoval #24 David Sedláček (1:5).
29:12
Vyloučen hráč #87 Martin Smejkal družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání.
24:13
Vyloučen hráč #39 Daniel Málek družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za nesportovní chování.
18:46
Vyloučen hráč #81 Tomáš Světlík družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ - osobní trest.
18:46
Vyloučen hráč #81 Tomáš Světlík družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za hrubost.
18:46
Vyloučen hráč #81 Tomáš Světlík družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za nesportovní chování.
15:58
Vyloučen hráč #72 Radim Slováček družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za hrubost.
15:41
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #39 Daniel Málek, asistoval #95 Jakub Pechura (1:4).
15:34
Vyloučen hráč #9 Pavel Jančo družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
14:53
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #31 Adam Buček, asistoval #7 Maxmilián Čech (1:3).
13:10
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #36 Václav Bajko, asistoval #7 František Blažek (0:3).
12:48
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #24 David Sedláček, asistoval #96 Dennis Šťastník (0:2).
09:15
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #75 Martin Vavřina, asistoval #24 David Sedláček (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Lejček a Vojtěch Eliáš.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Jakub Pechura; hráči v poli: Martin Smejkal, David Sedláček, Martin Vavřina, Vítek Marušík, Tomáš Světlík